Op zondag 17 februari organiseert Ultimate Promotions het Ultimate Fight Night evenement in sporthallen Overbosch in Den Haag.

Kielholtz vs Morales

Er zullen die dag naast partijen in de B-, C- en N-klasse maar liefst 8 partijen in de A-klasse plaatsvinden. Eén daarvan is een Europees titel gevecht tussen Denise Kielholtz en Crisina Morales. Zij strijden om de Europese titel van de WFCA in de gewichtsklasse -57.15 kilogram.

Informatie over het evenement:

Datum: zondag 17 februari
Locatie: Sporthallen Overbosch Den Haag
Aanvang: 15:00 uur

Het programma is als volgt:

Mariska Smit Team Bonte Jkl thai Lavande Verhaare Loeks Gym
Debie Woudenberg Team Extreme Jkl thai Naomi Muller fightclub 070
Jan Roosien Beast of the East Nkl thai Robbie van Eck Bully’s Gym
Dennis Gravenberch Brutal Gym Nkl thai Younes Brahimi fightclub 070
Kenny evers Hit Team Nkl thai adison dos Reis Team Furious
Tom Wesdorp Team extreme Nkl thai Mert Koysuren Team Brutal
Nico Scheuders Team Extreme Nkl thai Ricardo Roedoe Team Furious
Zakaria Abdellauoi Dragon Gym Ckl thai Hicham Boudouam Team de Jager
Willem Scheffer Gym oosterbaan MMA MMA koen fraterman Team de Jager
Mitchell Bregman Team Bonte Ckl thai Achmed el harryoui Team Oslo RD
Logfogo Sarour Team Brutal Bkl thai Volkan Aydin Dragon Gym
Sven te Bruggecate Hit Team Bkl thai Justin Ahuluheluw Sportschool Chant
Ajay Balgobind Super Pro / Extreme Akl K-1 Mohcine Droui sportschool 010
Pauze          
Yassin Ghaleb Pattaya-Gym Ckl thai Marco Held Team Extreme
Abdoul Fofana Silent Dragon RD Ckl thai Ibrahim el Bausati fightclub 070
Valdiro d.Da Cruz Hit Team Bkl thai Lesley Risha Loeks Gym
Ignor Martinovic Pattaya-Gym Ckl thai Nico Pereira Horta Silent dragon RD
Denise Kielholtz Mousid Gym Akl thai Crisina Morales M Team RR Spanje
Serkan ozcaganayan Dragon Gym Bkl thai Tony Jas TB den Haag
Reda Narain FFC Carbin Akl K-1 Soufian Kadouri Fightclub den Bosch
Karim el Osrouti Kamakura Akl K-1 ilias Buliaid Fightclub den Bosch
Clyde van Dams MTC van Dams Akl K-1 Yassin Ben Sellam Eja & Etta
Zakaria Sebar Bully’s Gym Akl K-1 Hannes Sneijder Loeks Gym
Nordin kassroui Sportschool 010 Akl K-1 David Dorn Silent Dragon RD
Hicham Achali T.b den Haag Akl K-1 Fred Sikking Colluseum
Faldir Chahbari Beast of the East Akl K-1 Antonio Gomez Mousid Gym