rode hoek sportschool uitslag klasse blauwe hoek sportschool uitslag
Youssef Khalouta Gym Bodystyle    3×1 MIN K1 Demy Willemsen Oosterbaan Gym WOP
Anouar Sabour GGH ONBL 3×1 MIN K1 J KB Sohail Moumni Hambaken Gym  
Zony Holzken GGH ONBL 3×1 MIN K1 J KB Jayden Enting Oosterbaan Gym  
Saif Rrhiou Gym Bodystyle  W 3×1 MIN K1 J KB Ayman Chabani Hambaken Gym  
Giovanni Burhenne GGH   3×1 MIN K1 J KB Zakaria Belarej Gym Bodystyle  WOP
Chelssa Schmidke GGH   3×1 MIN K1 J KB Melissa Koksal Gym Bodystyle  WOP
Sandro Eijkenboom Jego Gym   3×1 MIN K1 Damian Johansen Bonjasky Academy WOP
Jessy v Turnhout GGH   3×1 MIN K1 Maxime Mathijssen Bonjasky Academy W
Mustafa Yilmaz Gym Bodystyle    3×1 MIN K1 Ricardo Muller Geeraets Gym W
Arthur Vincent GGH WOP 3×1 MIN K1 Burkan Uludag Fighting Talents   
Avik Gasparian  Siam Gym   3×1,5 MIN K1 Wesley Coenen Muay Thai Vivas WOP
Nusret Yilmaz Gym Bodystyle  WOP 3×1 MIN K1 Roberto Cercel Bonjasky Academy  
Mike Frenken GGH WOP 3×1 MIN K1 Nielles Bechoe Oosterbaan Gym  
Khalid El Moukadam Gym Bodystyle    3×1 MIN K1 Ait Faycal Iron Gym Belgie WOP
Denise Empel Siam Gym WOP 3×1,5 MIN K1 Denise Noldus  Oosterbaan Gym  
Ogun Suak Muay Thai Sawadee   3×1 MIN K1 Redouan el Aidi Bonjasky Academy WOP
Ait Ouccime Soufian Iron Gym Belgie   3×2 MIN K1 Fidan Ufuk Team Explosion WOP
Nieky Holzken GGH WKO 4×3 Prof Boksen Anatolij Baron Energy Gym  
Romario Peer Bonjasky Academy   3×2 MIN K1 Fons v/d Meer Geeraets Gym ONBL
Johan van Lierop GGH WOP 3×1,5 MIN K1 Selcuk Yazli Geeraets Gym  
Sjors Nuijten Fight & Spirit   3×1,5 MIN K1 Sergio Wijnstijn Bonjasky Academy WOP
Zakaria  Boujanfif  GGH WKO 3×1,5 MIN K1 Nick Gruijters Team Peco  
Robbie Baats Siam Gym   3×2 MIN K1 Youness Aitsaid Oosterbaan Gym WOPG
Jennifer v Loo GGH WTKO 3×1,5 MIN K1 Anita Krota  Oosterbaan Gym  
Roy van Horck GGH WOP MMA2x3 GP Alexander Philipsen Sennen Dojo  
Ali Zoubai Gym Bodystyle  WRSC 3×2 MIN K1 Kaan Dogan Errol Parris  
Ropke vden Broek GGH   3×1,5 MIN K1 Ziggy Hendriks Gym Bodystyle  ONBL
Brain v/d Brand GGH WOP 5×2 MIN K1 Yassir Imounachen Team FFA  
Nizar Elmostakin Siam Gym   5×2 MIN K1 Christian Baya Sityodtong WKO
Khalid el Bakouri Gym Bodystyle  WOP 5×2 MIN K1 Lloyd Hydar Bonjasky Academy  
Antonie v Lierop GGH   3x3MIN K1 Regian Eersel Sityodtong WOP