Op 27 april organiseert Sportmani Events het The Talents evenement in El Otmani Gym te Amsterdam. Op het programma staan partijen in de J-, N- en C-klasse.

Informatie over het evenement:
 
Datum: Zaterdag 27 april
Plaats: Amsterdam
Locatie: El Otmani Gym
Adres: Jacques Veltmanstraat 461
Aanvang: 14:00 uur – deuren open om 13:00 uur

Het programma is als volgt:

  rode hoek sportschool   blauwe hoek sportschool
1 Sara El Bounani Fightclub 030 J 2×1 Kautar Chams Pancration
2 Imane Bouzeryouh El Otmani Gym J 2×1 Yasmin Ouladali Team N.Oba
3 Soumia El Boujnani Fightclub 030 J 2×1 Julia Ferizi Kops
4 Ibtisam Ouali Fightclub 030 J 2×1 Sanae Ratbi Team N.Oba
5 Yousef Benaicha El Otmanigym J 2×1 Noufal Allati Fightclub 070
6 Rida Oula El Kadi Fightclub 030 J 2×1 Miki Manjic  Samuraisport
7 Imad Lamaay Team Mahsni J 2×1 Oussama Addi Pancration
8 Ali Sanfi El Otmanigym J 2×1 Khalid Salem Ettakigym
9 Sammie Dezzaz El Otmanigym J 2×1 Hicham Moudon Ettakigym
10 Soufian Ourahou El Otmanigym J 2×1 Jacobs Guillaume Fightclub 070
11 Yasin Sengel  Samuraisport J 2×1 Brahim Akdi Team Mahsni
12 Abdel Hamid Kickboxing Amsterdam J 2×1 Didier Broersen Top Team Beverwijk
13 Noussair El khatabi El Otmanigym J 2×1 Marwan el Harrak Ettakigym
14 Anouar Touhmi Fightclub030 J 2×1 Cas van de Berg Burgt Muay Thai
15 Ilias Daia Kickboxing Amsterdam J 2×1 Mitchell Steeman Sportschool v/der Meij
16 Muchahid Kaya Team Ben Nasser J 2×1 Erik Sarkisjan Top Team Beverwijk
17 Ayoub Taghi I.F.C N 3x 1,5 Nasserdine Chams Pancration
18 Nasserdin Boujarfi El Otmanigym N 3x 1,5 Nahim Afani Pancration
19 Samir Afani Pancration N 3x 1,5 Tonnie van Belzen Top team Beverwijk
20 Fahed Bouzalim El Otmanigym N 3x 1,5 Rahim Achahbouni Fightclub 070
21 Recep Sari Fightclub 030 N 3x 1,5 Yassin Daia Kickboxing Amsterdam
22 Issam Driouach  Kimekai Gym N 3x 1,5 Sharif Rushdy Kops
23 Jaouad Ennahachi I.F.C N 3x 1,5 Chico Loet Loetoer FightingGert
24 Madi Bakali Fightclub 070 N 3x 1,5 Criz Valerius  Kimekai Gym
25 Cem Bektas Fightclub Haarlem N 3x 1,5 Amin Ben Amar Team Yuce
26 Younes Brahimi Fightclub 070 N 3x 1,5 Caner Top Top team Beverwijk
27 Novell Etta&Ajuaou C 3×2 Othman el Batoui I.F.C
28 Amin Attelhoui Mousidgym C 3×2 Aslan petronila  Dragongym
29 Naoufal El Bouchiabi  Kimekai Gym C 3×2 Naim Farhou Pancration
30 Novell Fightclub 030 C 3×2 Messy Behvar Pancration
31 Nordin Akkalay Etta&Ajuaou C 3×2 Fouad seddiqi Dragongym
32 Hakan Eken Mousidgym C 3×2 Marco de Goede Fighting Gert
33 Nizar Bhiri Team Amrani C 3×2 Zakaria Moumni Hambaken
34 Soufian EL Haji El Otmanigym C 3×2 Salah el Idrissi Team M&R
35 Ilias Enahachi Fightclub030 C 3×2 Mo Azouagha Fightclub 070
36 Zaki Deriouach  Hambaken C 3×2 Zakaria Abdellaoui Fightclub 070
37 Redouan Daoudi El Otmanigym C 3×2 Serginio Kanters Pancration