op zondag 26 mei vindt in Sporthal De Weeren in Amsterdam de derde editie van Push It 2 The Limit plaats.

Nederlandse titels

Op het programma staan onder meer twee Nederlandse titelgevechten. Hamza Soessie (Team Amrani) en Danny Moi Thuk Shung (FC Purmerend) strijden om de Nederlandse titel in de gewichtsklasse tot 63.50 kilogram en Othman Allach (Pancration) en Dave van der Ploeg (Fighting Palace Zwolle) nemen het tegen elkaar op voor de Nederlandse titel in de gewichtsklasse tot 76.20 kilogram.

Informatie over het evenement:
 
Datum: Zondag 26 mei
Plaats: Amsterdam
Locatie: Sporthal De Weeren
Adres: Sportpark de Weeren 5
Aanvang: 15:00 uur – deuren open om 14:00 uur

Het programma is als volgt:

01 Hamza Soessie (Team Amrani) vs Danny Moi Thuk Shung (FC Purmerend) A-klasse Nl-titelgevecht -63.50
02 Zakaria Tijarti (Tijarti) vs Mansour Yacubi (TTB) A-klasse
03 Fahid Morroch Merroun (Loeks Gym) vs Abdeslam Hannouti (Generation Gym) A-klasse
04 Othman Allach (Pancration) vs Dave van der Ploeg (Fighting Palace Zwolle) Nl-titelgevecht -76.20
05 Marcello Adriaansz (Pancration) vs Collin George (Mike’s Gym) A-klasse
06 Hakim el Cadi (Mhassani Gym) vs Youssef Bourdoud (Vos) B-klasse
07 Samir el Jout (Team Amrani) vs Mohamed Didouh (Ajuau & Etta) B-klasse
08 Walid Hamid (Tijarti) vs Kevin Bromet (Days Gym) B-klasse
09 Serginio Kanters (Pancration) vs Jerry Bok (FC Haarlem) B-klasse
10 Boedha Zaalman (Pancration) vs Vincent Jubitana (FFC) B-klasse
11 Gilberto van Es (Pancration) vs Clyde Brunswijk (Days Gym) B-klasse
12 Ilias Ennahachi (El Otmani Gym) vs TBA C-klasse
13 Redouan Daoudi (El Otmani Gym) vs Zakaria Abdellaoui (Fightclub 070) C-klasse
14 Mohammed El Ayachi (Gym Nieuwegein) vs Appie (Experience Gym) C-klasse
15 Tim van Dam (Team Pinas) vs Ale-Edine (Vos) C-klasse
16 Rydell Etnell (MAS) vs Raymond (Experience Gym) C-klasse
17 Steve Rijsdaal (FFC) vs Marinho Gordon (Bonjasky Academy) C-klasse
18 Nasserdine Chams (Pancration) vs Fahed Bouzalim (El Otmani Gym) N-klasse
19 Amir Addi (Pancration) vs Donny Bojawal (Hejena Gym) N-klassse
20 Terrence van Leeuwaarden (Pancration) vs Mounir Belhaj (Bonjasky Academy) N-klasse
21 Yussuf Machetoui (Generation Gym) vs Rahim Achahbouni (Fightclub 070) N-klasse
22 Berry Sorber (Pancration) vs Sonny van Soest (Sanafit) N-klasse
23 Chevalier Helder (Burning Heart) vs Ayoub Amini (FC Purmerend) N-klasse
24 Raci Bostanci (Hejena Gym) vs Quincy Jubitana (FFC) N-klasse
25 Ilias Lallouchen (Pancration) vs TBA N-klasse
26 Ampara Bouwens (Pancration) vs Naomi Klipsteen (MAS) N-klasse
27 Özkan Yakut (M-Sports) vs Cenk Yoldas (M-Sports) J-klasse
28 Diyar Yakut (M-Sports) vs Marcello Vink (Fightclub 070) J-klasse
29 Bilal Taouas (Pancration) vs Angelo Hoedt (M-Sports)
30 Milion Manhoef (Pancration) vs Youssef Akachoud (Fightclub 070) J-klasse
31 Joy de Bruin (Burning Heart) vs Alesha Smol (Team Pinas) J-klasse
32 Tiffany van Welie (Burning Heart) vs Ibtisem Atea (Fightclub 030) J-klasse
33 Mohamed Aanquich (Pancration) vs Erik Sarkisjan (TTB) J-klasse