Informatie over het evenement:

Evenement: Giants
Datum: Zaterdag 1 juni
Plaats: Duisburg (Duitsland)
Locatie: s.s. Duisburg
Adres: Brückelstrasse 49
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 15:00 uur

Het programma is als volgt:

01 J-klasse – Luca Brünjes (Muay Thai Duisburg) vs Jayden Koenen (Team Ypenburg)
02 J-klasse – Jahton vd Pijl (Team Ypenburg) vs Mitchel (Brothers-Gym NL)
03 J-klasse – Damian ammerlaan (Team Ypenburg) vs Belen Yantaki (Muay Thai Duisburg)
04 C-klasse – Katrin Schoofs (Muay Thai Duisburg) vs Melissa Burhenne (Lumpini-Gym)
05 J-klasse – Max Muschalik (Muay Thai Duisburg) vs Ünal Yavuz (Contakt Sports)
06 J-klasse – Selin Ilhan (Muay Thai Duisburg) vs Bo van den Einde (Siam-Ni)
07 J-klasse – Lorenzo kesarsing (Team Ypenburg) vs Sem Azzouzi (Brothers-Gym NL)
08 C-klasse – Sahin Atasoy (Energy Gym Wenden) vs Rayco Torfs (Angelo Gym Be)
09 J-klasse – Timo Praiß (Muay Thai Duisburg) vs Tuur Schoondermark (Siam-Ni)
10 C-klasse – Anas Benomar (Muay Thai Duisburg) vs TBA
11 C-klasse – Gilbert Ngomo (Fightclub Jülich) vs Sam Schoeters (Siam-Ni)
12 C-klasse – Yassine Annati (Brothers-Gym NL) vs Nourdin Laalja (Siam-Ni)  
13 C-klasse – Selim Bulat (Fightland Hattingen) vs Dilan Stobbe (Fightclub Jülich)
14 C-klasse – Carrar Riad (Brothers-Gym NL) vs Ahmed Amakran (Bujin Gym Essen)
15 C-klasse – Raymond van Laak  (Brothers-Gym NL) vs Zoony Kraus (Lumpini-Gym)
16 J-klasse – Waldemar Gossen (Fightclub Jülich) vs TBA
17 N-klasse – Mo Doenraden (Kamil-Gym) vs Tom Siroen (Angelo Gym Be)
18 N-klasse – Bjorn (Kamil-Gym) vs Tom Zwam (Brothers-Gym NL)
19 C-klasse – Alberto (Kamil-Gym) vs Sebastian Maring (Lumpini-Gym)
20 N-klasse – Erik Schoon (Kamil-Gym) vs TBA
21 B-klasse – Stephan Schneider (Bujin Gym Essen) vs Andreas Bastron (Athletic Sports Oberhausen)
22 C-klasse – Rudi Rogalski (Bujin Gym Essen) vs Beslam Yandiev (Angelo Gym Be)
23 C-klasse – Osman Bulat (Fightland Hattingen) vs TBA
24 N-klasse – Emre Dinc (Energy Gym Wenden) vs Pascal Eilers (Brothers-Gym NL)
25 C-klasse – Aladin El Barkani (Muay Thai Duisburg) vs Sergej Dechant (Energy Gym Wenden)
26 N-klasse – Suad Selmanovic (Muay Thai Duisburg) vs Martin Rosikon (Athletic Sports Oberhausen)
27 A-klasse – Andre Schmeling (Muay Thai Duisburg) vs Wolf Angelov (Saban-Gym)
28 C-klasse – Sead Kahrovic (Muay Thai Duisburg) vs Shkelcim Ademaj (Fightland Hattingen)