Informatie over het evenement:

Evenement: Jeugd Thaiboksgala
Datum: Zaterdag 30 juni
Plaats: Woerden
Locatie: Sportcentrum Woerden
Adres:  Pompmolenlaan 41B
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 12:00 uur

Het programma is als volgt:

01 J-klasse – Michael Pernot (MAC) vs Younes Tarazi (Team Furious)
02 J-klasse – Gina Hooglugt (MAC) vs Houda Benaicha (El Otmanigym)
03 J-klasse – Sakina Aabaz (MAC) vs Faiza El Aissaoui (Top Team Utrecht)
04 J-klasse – Deborah Lamberichts (MAC) vs Desteney Visser (Top Team Utrecht)
05 J-klasse – Abdellah Belecheb (N Benazzouz) vs Dean Jonkergouw
06 J-klasse – Dion Batenburg (Sportcentrum van Asdonck) vs Tarik El Yahiaoui (El Otmanigym)
07 J-klasse – Nariman Mourabet (MTK-Gym) vs Meriyam Moufaddal (Oude Westen Gym)
08 J-klasse – Ferhat Kaynak (MTK-Gym) vs Cody Visser (FPA)
09 J-klasse – Charraf Grinate (MTK-Gym) vs Roby van Oort (Team Suboxer)
10 J-klasse – Zakaria Chentouf (MTK-Gym) vs Amin El Boujani (El Otmanigym/Fightclub 030)
11 J-klasse – Abdessama Zaay (N Benazzouz) vs Youssef Dahmani (Sportcentrum ReBo)
12 J-klasse – Lofti Ouchan (Soldier Gym) vs Soufian Ourahou (El Otmanigym)
13 J-klasse – Monsif Karim (Kickboks Almere) vs Hicham Adarghal (Oude Westen Gym)
14 J-klasse – Wail IBN Youssef (El Otmanigym) vs Nikki L’amie (Fightclub de Hollander)
15 J-klasse – Yassine Ambari (Sportcentrum ReBo) vs Soulyman (Jellema)
16 J-klasse – Marly Oskam (Sportcentrum ReBo) vs Mounir Ananou (El Otmanigym/Fightclub 030)
17 J-klasse – Vince Bakker (Team Suboxer) vs Ali Sanfi (El Otmanigym)
18 J-klasse – Ismail Elghani (Team Suboxer) vs Yassin Hamadi (El Otmanigym)
19 J-klasse – Mike Godee (Team Suboxer) vs Jesse Tanamal (KB Kartal)
20 J-klasse – Sammie Dezzaz (El Otmanigym) vs Abdelsamet Tarazi (Team Furious)
21 J-klasse – Chakir el Haik (Ram’s Thai) vs Younesse Smaili (Oude Westen Gym)
22 J-klasse – Zakaria Kalisse (Ram’s Thai) vs Mohamed Ali Demir (Dragon Gym)
23 J-klasse – Teun van Nimwegen (Ram’s Thai) vs Drewshalin Slagtand (Soldier Gym)
24 J-klasse – Souyfan El Oucahchouni (Ram’s Thai) vs Wayne Hoogeveen (Fightclub de Hollander)
25 J-klasse – Daan van Overbeek (Ram’s Thai) vs Ferely van Barlingen (Fightclub de Hollander)
26 J-klasse – Asmae Attique (Ram’s Thai) vs Adnane Abdelghani (Team Suboxer)
27 J-klasse – Mohamed Sabab (Ram’s Thai) vs Marley Cornelisse (Soldier Gym)
28 J-klasse – Rick Massop (Ram’s Thai) vs Jawed Jamali (MAC)
29 J-klasse – Bektas Ardil Yildiz (FPA) vs Tofik Halidi (Dragon Gym)
30 J-klasse – Nouh El-Bachiri (Muaythai Dortmund) vs Thomas de Graaf (Sportcentrum van Asdonck)
31 J-klasse – Ayoub Zaeje (Oude Westen Gym) vs Desley Middelkoop (Team Furious)
32 J-klasse – Romano Janssen (Fightclub de Hollander) vs Mike Besamusca (Team Suboxer)
33 J-klasse – Ayoub Khabouss (Team Suboxer) vs Yassine Bouzaggaoui (Team Furious)
34 J-klasse – Noussair El khatabi (El Otmanigym) vs Yusur Arslan (Dragon Gym)
35 J-klasse – Ayoub El Harouchi (Team Furious) vs Husiyen Ozdemir (Dragon Gym)
36 J-klasse – Mohamed El Jaili (FPA) vs Omer Yolartina (Dragon Gym)
37 J-klasse – Yessin Veerman (Ram’s Thai) vs Eren Tuna (Dragon Gym)
38 J-klasse – Nina van Dalum (Renesports) vs Ibtisam Ouali (El Otmanigym/Fightclub 030)