Informatie over het evenement:
 
Evenement: Old Skool
Datum: Zaterdag 22 juni
Plaats: Almelo
Locatie: Sporthal Windmolenbroek
Adres: Leemhorst 5
Jeugd: 12:00 uur – 17:00
Hoofdprogramma: 18:00

Het programma is als volgt:

01 J-klasse – Vico de Groot (Scorpio Gym) vs Berkat Kuru (Team Lion)
02 J-klasse – Jamary Vogelenzang (Scorpio Gym) vs Gian-Luca Sanchez (MT Duisburg)
03 J-klasse – Jordy van Oorschot (Scorpio Gym) vs Umer (Team Luyken)
04 J-klasse – Setrak Avanesov (Scorpio Gym) vs Dylan Peters (Team Luyken)
05 J-klasse – Ebbo Bos (Scorpio Gym) vs Xander Bernsen (Mejiro Gym Drenthe)
06 J-klasse – Shanti Arkaifie (Scorpio Gym) vs Bjorn Bernsen (Mejiro Gym Drenthe)
07 J-klasse – Emiel Exel (Scorpio Gym) vs Jorden Werner (Team Luyken)
08 J-klasse – Atilla Karakayali (Scorpio Gym) vs Stef van Nistelrooij (KB Zutphen)
09 J-klasse – Yannick Veldhuis (Scorpio Gym) vs Nouh El-Bachiri (MT Dormund)
10 J-klasse – Onur Beyaz (Scorpio Gym) vs Onurhan Turhan (Beast of the East)
11 J-klasse – Bram Buddingh (Scorpio Gym) vs Bennie Manga (Team Luyken)
12 J-klasse – Milan Zandbergen (Scorpio Gym) vs Mert Kocak (MT Duisburg)
13 J-klasse – Zeliha (Team Lion) vs Chelsea Wigbers (MT Hoogeveen)
14 J-klasse – Naomi (Team Lion) vs Jaimee-Lee (Team Lamri)
15 J-klasse – Melen (Team Lion) vs Chayenne Kriekjes (MT Hoogeveen)
16 J-klasse – Damanja Wijker (Sports Art) vs Alysica van de Peppel (Team Lamri)
17 J-klasse – Prenilla Blom (Sports Art) vs Samantha Meulensteen (Team Lamri)
18 J-klasse – Salem Salman (Sports Art) vs Silke Veneman (Sport Je Fit)
19 J-klasse – Jerome Veneman (Sports Art) vs Belen Yantaki (MT Duisburg)
20 J-klasse – Davey Plieger (Sports Art) vs Issam Benomar (MT Duisburg)
21 J-klasse – Larissa Tabak (Mejiro Gym Drente) vs Priscilla Marsman (Sport Je Fit)
22 J-klasse – Joey van Zutphen (Clyde van Dams) vs Burak Barlas (Beast of the East)
23 J-klasse – Dominique Zgonec (MT Duisburg) vs Daniel Didik (MTB Goch)
24 N-klasse – Chen Wei Mei (Scorpio Gym) vs Joey Peereboom (KB Emsland)
25 N-klasse – Canoo Sulayman (Scorpio Gym) vs Jordinio van de Peppel (Team Lamri)
26 N-klasse – Yeantley Silie (Scorpio Gym) vs Lisano (Beast of the East)
27 N-klasse – Patrick Overmaat (Scorpio Gym) vs Henkie Hofman (KB Zutphen)
28 N-klasse – Stefan van der Zwaag (Scorpio Gym) vs Kamil Piglowski (KB Emsland)
29 N-klasse – Rene Keizer (Scorpio Gym) vs Julien Looijsen (Mezieres Gym)
30 N-klasse – Niek Prenger (Gideon’s Gym) vs Tolga Yilderim (Kb Zutphen)
31 N-klasse – Leonie Picanussa (Gideon’s Gym) vs Souraya Bounida (Clyde van Dams)
32 N-klasse – Kai Bekhuis (Gideon’s Gym) vs Dennis Brands (Clyde van Dams)
33 N-klasse – Thomas Sapulette (Gideon’s Gym) vs Ben van Brakel (Mezieres Gym)
34 N-klasse – Remco Fokke (Sport Je Fit) sv Boudweijn den Daas (Clyde van Dams)
35 N-klasse – Lorin Smits (KB Arnhem) vs Rene Reffeling (MTB Goch)
36 N-klasse – Aidan Yaman (KB Arnhem) vs Tayfun Bulut (Bully’s Gym)
37 N-klasse – Guus Arendsen (Team Luyken) vs Brahim El Moussi (Clyde van Dams)
38 N-klasse – Joost Blokhuis (Team Luyken) vs Annas Amrini (Clyde van Dams)
39 N-klasse – Sandy Ijntema (Beast of the East) vs Judith Koopmans (Meziers Gym)
40 N-klasse – Peter Peelen (Beast of the East) vs Martijn Scholten (Makoto Gym)
41 C-klasse – Rhydel Vogelenzang (Scorpio Gym) vs Safak Metin (KB Arnhem)
42 C-klasse – Michal Jagodzic (Gideon’s Gym) vs Dylan Mensink (KB Zupthen)
43 C-klasse – Fikret van den Doel (Team Lion) vs Marouane El Hani (K-1 Aerts Dojo)
44 C-klasse – Sabas Stitselaar (Sports Art) vs Dennis Bruss (Garuda Gym)
45 C-klasse – Nick Morsink (K-1 Aerts Dojo) vs Iwa Kalinin (MTB Goch)
46 C-klasse – Hasan Likoglu (K-1 Aerts Dojo) vs Winston Fernandes (Team Verhaegh)
47 B-klasse – Ervin Wongsondimedjo (Bully’s Gym) vs Benaissa Haddaoui (P.T.D.B)