Informatie over het evenement:

Evenement: Fight Explosion
Datum: Zaterdag 29 juni
Plaats: Zwijndrecht
Locatie: Kyoto Gym
Adres:  Festino Norderstedtplein 10
Aanvang: 16:00 uur – deuren open om 15:00 uur

Het programma is als volgt:

01 A-klasse – Juan Bol (Kyoto) vs Lotfi Zghini (FFA Amersfoort)
02 A-klasse – Javier Barragan (Ommoord) vs Abderrahim Oussiali (Team Oslo)
03 C-klasse – Oguzhan Cabri (Kyoto) vs Scarface Elgarmouhi (Monteiro)
04 C-klasse – Zaka Badrane (Ommoord) vs Amine Boudhoum (Team X-Plosion)
05 C-klasse – Bono Hydary (Ommoord) vs Brahim Jafoufi (Afri Thaigers)
06 C-klasse – Nilson Neves (Ommoord) vs Kevin Dos Santos (Sportcenter 010)
07 C-klasse – Wadi (Monteiro) vs Sabri Boudarra (Team Verre Oosten)
08 C-klasse – Tarik Iyachat (Furious) vs Pritesh Gokoel (Team Verre Oosten)
09 N-klasse – Ali Faisel (Gladiator Gym) vs Patrick Lindenhof (Full-Kick)
10 C-klasse – Fabian Budike (Dragon Gym) vs Jaoad Kalai (Budokai Tilburg)
11 J-klasse – Joyce van der Stel (Team Verre Oosten) vs TBA
12 J-klasse – Moriente La Cour (Ommoord) vs Mucahit Kadioglu (Pasztjerik)
13 J-klasse – Noah Faitah (Ommoord) vs TBA
14 J-klasse – Justin (Ommoord) vs Nick Bol (Eagle Gym)
15 J-klasse – Antonio (Ommoord) vs TBA
16 J-klasse – Dylana (Ommoord) vs TBA
17 J-klasse – Jayda Du Lait (Ommoord) vs TBA
18 J-klasse – Desley Middelkoop (Furious) vs Aironas Orlaskaus (Brutal)
19 J-klasse – Berat Elban (Eagle Gym) vs Branco de Gouw (Budokai Tilburg)
20 N-klasse – Juri van Tveer (Kyoto) vs Soufyan Oussoumer (Afri Thaigers)
21 N-klasse – Franklin Wesenhagen (Kyoto) vs Mo Testa (Monteiro)
22 N-klasse – Mels Bogaard (Kyoto) vs Leon THunissen (Eagle Gym)
23 N-klasse – Corné Stouten (Kyoto) vs Kevin Grendel (Gym International)
24 N-klasse – Thomas Stouten (Kyoto) vs Roy Kinnegen (Pasztjerik)
25 N-klasse – Samet Turk (Kyoto) vs Tipex Dos Santos (Furious)
26 N-klasse – Roy Doorn (Kyoto) vs Nourdinne Igamniouen (Team Verre Oosten)
27 N-klasse – Iwan Penning (Kyoto) vs Mark Roosenschoen (Team Ichi)
28 N-klasse – Glenn van Steel (Ommoord) vs Adbul (Monteiro)
29 N-klasse – Hajam El Habas (Budokai Tilburg) vs Benjamin Smit (Team Verre Oosten)
30 N-klasse – Obtisan Kassaroui (Ommoord) vs Mandy Geven (Budokai Tilburg)
31 N-klasse – Mootje El Mahdioui (Ommoord) vs Imad (Monteiro)
32 N-klasse – Rogerio Andrade (Ommoord) vs Ricardo Voest (Full-Kick)
33 N-klasse – Ilyas (Pattaya) vs Achmed Allaoui (Dragon Gym)
34 N-klasse – Tantra Declercq (Pattaya) vs Joyce Timas do Rosario (Furious)
35 N-klasse – Karam Jasrawi (Full-Kick) vs Branco Martinovic (Pattaya)
36 N-klasse – Urvill (Ommoord) vs TBA