De ongeslagen Britse bokser Scott Quigg heeft Hatton Promotions verlaten voor Matchroom Sport en zal op 29 juni terugkeren in de ring.


foto: Quigg (l) met Hearn

“Ik vind het geweldig om Scott in ons team te hebben”

“Ik ben zeer blij dat ik een contract heb getekend bij Matchroom Sport en het is geweldig om op zo’n korte termijn in actie te komen. Ik train al een behoorlijk lange tijd. Ik houd van de sportschool en het trainen, maar een vechter wil in de ring vechten. Dat is de plaats waar je het meeste leert en de plaats waar je geld verdient om je rekeningen te betalen,” aldus de 24-jarige Quigg.

Matchroom Sport promotor Eddie Hearn kan niet wachten om zijn nieuwste aanwinst in actie te zien. “Ik vind het geweldig om Scott in ons team te hebben. Hij zal op korte termijn voor een wereldtitel vechten. Wij hebben alle vertrouwen in hem en geloven dat hij een lange tijd op het hoogste niveau mee zal draaien.”

Quigg is ongeslagen in zijn carrière. 18 van zijn overwinningen kwamen door middel van knock-out.