Het succesvolle concept A1 WCC gaat weer verder in 2013. Team Gunyar organiseert wederom een groot spektakel, op zaterdag 28 september aanstaande vormt het Indoorsportcentrum in Eindhoven het decor van een groots opgezet A-1 vechtsportgala met spectaculaire gevechten, show en amusement. Een evenement waarin nagenoeg alle topvechters uit Brabant op het programma staan.

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

01 – Ricardo Muller (Geeraerts Gym) vs Enrico Maluku (Team Iron)
02 – Rene Martens (Team Synergy) vs Felipe Souwer (Kicks)
03 – Mike van Engeland (Team Gunyar) vs Marwa Akle (Team Sniper)
04 – Dennet van Adel (Panthera Gym) vs Tom Koopmans (Kicks)
05 – Manon Ribbers (Panthera Gym) vs Kim de Man (KB Groningen)
06 – Fouad Abdi (Meliani Gym) vs Selcuk Yazli (Geeraerts Gym)
07 – Natascha van Dongen (Panthera Gym) vs Pinar Brouwer (KB Komen)
08 – Hakan Demirci (Demirci Gym) vs Justin Sweebe (Team Souwer)
09 – Melvin Toirkens (Team Gunyar) vs Frank de Jong (Panthera Gym)
10 – Sadi Siem (Team Elite) vs Rumeysa Karakas (Quinn Gym)
11 – Merwijs Sherzaad (Team Gunyar) vs Percy de Meyer
12 – Sem Aipassa (Mt Lumpini) vs Gerard van de Liefvoort (Team Souwer)
13 – Sertab Koca (Team Gunyar) vs Daisy Breinburg (Oosterbaan Gym)
14 – Peter Janssen (Team Kraus) vs Reinaldo Blox (Jego Gym)
15 – Joey Smits (Team Smits/Gunyar) vs TBA
16 – Kenan Dursun (Bodyfit Venlo) vs Mario van Beers (Saensuk Gym)
17 – Brahim Boukerche (Team Gunyar) vs Tommy Diekman( Hemmers Gym)

Hoofdprogramma

01 – Cengiz Ozpamuk (Team Furious) vs Patrick van Rees (SilentD Dragon)
02 – Engin Kutuk (No-Limit) vs Christos Tsirimikos (Dipanegara)
03 – Michael vd Heyden (Team Gunyar) vs TBA
04 – Robbie Hageman (Siam Gym) vs Abdelmajid Doudha (MT Genk)
05 – Ertugrul Bayrak (FPA Amersfoort) vs Martin Reeijmeier (KB Groningen)
06 – Gurhan Degirmenci (Tatsujin vs Tommy van Wijngaarden (Bulls Gym)
07 – Ilias el Hajoui (Team Gunyar) vs Bryan Crawford (Saensuk Gym)
08 – Geoffrey vd Enden (Team Elite) vs Janos Tiborcz (Lewon’s FC)
09 – Pieter Buist (Team Elite) vs Paulo Boer (Aihito)
10 – Buray Bozaryilmaz (Team Gunyar) vs Sainoi (Thailand)
11 – Jay de Veiga (Team Furious) vs Melvin Wassing (Jego Gym)
12 – Walid Attadlaoui (Team Gunyar) vs Winston Tavares (Patsjzerik)
13 – Raymond Bonte (Hemmers Gym) vs Martin Terpstra (Mejiro Gym FR)
14 – Tayfun Ozcan (Balans) vs Wael Karoumi (Team Furious)
15 – Redouane Boukerche (Team Gunyar) vs Nongtim (Thailand)
16 – Ismael Londt (Team Furious) vs Sebastian v Tielen (Bulldogs BE)