Informatie over het evenement:

Evenement: The Battle of Wormer
Datum: Zondag 8 september
Plaats: Wormer
Locatie: MaxiFit
Adres: Eendrachtstraat 5
Aanvang: 14:30 uur – deuren open om 13:00 uur

Het programma is als volgt:

2×5 min
MMA – Alexander Philipsen Sennen Dojo vs Timo Smit Gracie Barra NL    

3×2 min
C-klasse – Adam Wieczorek (MTK Gym) vs Toon Wilms (Topfighters België)
C-klasse – Sonny van Soest (Team Fitfighters) vs Gabriel Bom (Rams Thai)
C-klasse – Brown Pinas (Budosport Schiedam) vs Thomas Eckhard (Family Gym)                                        
C-klasse – Shanice Josefina (Mejiro Gym) vs Caroline Clot (Burning Heart)
C-klasse – Anil Cabri (FPA Amersfoort) vs Ferry Mahdad (Team Iron)             
C-klasse – Ilona Tjipjes (Bodylanguage) vs Jamy Panday (SportsArt)                         
C-klasse – Kim de Man (Team Elite)  vs Simone van Dommelen (Mejiro Gym)

3×1.5 min
N-klasse – Michael Millarson (Bodylanguage) vs Lorenzo Willy (Team Schreiber)
N-klasse – Amine Abajja (Team Schreiber) vs Awan Mikael (FPA Amersfoort)          
N-klasse – Quint Ten Broek (Warners Gym) vs Malik Kysho (Scorpio Gym)
N-klasse – Richard Sanditfort (De Voltreffer) vs Bjorn Duke Timmer (Bodylanguage)           
N-klasse – Jantine Danen (Rams Thai) vs Tamara Tjipjes (Bodylanguage)   
N-klasse – Jerry van Kats (Rams Thai) vs Yeantley Sille (Scorpio Gym) 
N-klasse – Joraima Troimp (KB Cairo) vs Joyce Dijkhuizen (SS Houwaart)       

3×1 min  
J-klasse – Mertcan Bekar Sport (Team Ede) vs Romano van Laar (Mezieres Gym)          
J-klasse – Anique Hilgerink (Scorpio Gym) vs Tiffany van Wellie (Burning Heart)    
J-klasse – Walid Fagrach (Team Elite) vs Maurice Schopping (Mezieres Gym)     
J-klasse – Robin Kruis (KB Cairo) vs Redhey Nicholson (Messive Gym)          
J-klasse – Bryan Zuuring (KB Komen) vs Setrak Avanesov (Scorpio Gym)             
J-klasse – Bedran Yilmaz (Team Elite) vs Jordy van Oorschot (Scorpio Gym) 
J-klasse – Deshandro Martis (Budosport Schiedam) vs Ramon de Graaf (KB Cairo)                         
J-klasse – Paisley Devos (Bodylanguage) vs Roy Verduin (SportsArt)       
J-klasse – Salem Salman (SportsArt) vs Illias Bougrine (Messive Gym)    
J-klasse – Soufyan el Ouchachouni (Rams Thai) vs Jayden Timmer (Bodylanguage)