Informatie over het evenement:

Evenement: Zutphen vs Nederland III
Datum: Zaterdag 19 oktober
Plaats: Zutphen
Locatie: Hanzehal
Adres: Fanny Blankers-Koenweg 3
Zaal open: 11:00 uur

 

Het programma is als volgt:

Voorprogramma (Jeugd)

01 J-klasse – Jana Kruk (KB Brummen) vs Kevin Brouwer
02 J-klasse – Desley de Haan (Team Beast of the East) vs Rida Oula El Kadi (Fightclub 030)
03 J-klasse – Jathon van de Pijl (Team Ypenburg) vs Jordy van Oorschot (Scorpio Gym)
04 J-klasse – Colin Vlijm (Team Ypenburg) vs Yassine Essabaouni (El Otmanigym)
05 J-klasse – Niek Gemmink (Team Luyken) vs Ebbo Bos (Scorpio Gym)
06 J-klasse – Bryan Zuuring (KB Komen) vs Setrak Avanesov (Scorpio Gym)
07 J-klasse – Mo el Kahouf (Roy’s Gym) vs Romano van Laar (Mezieres Gym)
08 J-klasse – Frans Schouten (Loeks Gym) vs Soufian Ourahou (El Otmanigym)
09 J-klasse – Marouan El Boujnani (Fightclub 030) vs Julian Slots (Scorpio Gym)
10 J-klasse – Shakir El Mahi (El Otmanigym) vs Berkay Kuru (Team Lion)
11 J-klasse – Sammie Dezzaz (El Otmanigym) vs Deshandro Martis (Budosport Schiedam)
12 J-klasse – Yousef Benaicha (El Otmanigym) vs Jan Lobel (Team Ypenburg)
13 J-klasse – Suleyman Elachkar (El Otmanigym) vs Gillian Kroone (Loeks Gym)
14 J-klasse – Anouar Touhmi (Fightclub 030) vs Lorenzo Kesarsing (Team Ypenburg)
15 J-klasse – Ayman Mouyah (MTK-gym) vs Maurice Schopping (Mezieres Gym)
16 J-klasse – Charraf Grinate (MTK-gym) vs Emiel Exel (Scorpio Gym)
17 J-klasse – Zakaria Chentouf (MTK-gym) vs TBA
18 J-klasse – Jack Groen (Markos Gym) vs Mounir Ananou (Fightclub 030)
19 J-klasse – Ricardo Groen (Markos Gym) vs Tarik El Yahiaoui (El Otmanigym)
20 J-klasse – Dean van Ditmarsch (MTC v Dams) vs Hicham Olaidsaid (Budosport Schiedam)
21 J-klasse – Fouad Bondi (Team Beast of the East) vs TBA
22 J-klasse – Burak Barlas (Team Beast of the East) vs Ferhat Kaynak (MTK-gym)
23 J-klasse – Ornurhan Turhan (Team Beast of the East) vs TBA
24 J-klasse – Tim van den Enk (Team Beast of the East) vs TBA
25 J-klasse – Stef van Nistelrooij (KB Zutphen) vs Jan Kaffa (Team Ypenburg) 
26 J-klasse – Janis Kasoyan (KB Zutphen) vs Naser Bahaa (M.A. Sports Centre Nebbe Ciric)
27 J-klasse – Ilse Doozeman (KB Brummen) vs Houda Benaicha (El Otmanigym)
28 J-klasse – Rachel Bernards (Team Beast of the East) vs TBA
29 J-klasse – Zoe Zwolle (Team Beast of the East) vs Zeliha Atakay (Team Lion)
30 J-klasse – Anique Hilgerink (Scorpio Gym) vs Georgina van de Linden  (Budosport Schiedam)
31 J-klasse – Tanisha Reichart (Scorpio Gym) vs Tiffany Kallenkoot (Hans Vos)

Hoofdprogramma

01 A-klasse – Jan Henneken (Team Henneken) vs Tom Walraven (Team Walraven)
02 A-klasse – Mesut Derin (Team Beast of the East) v Nicky Lopez (KB Brummen)
03 A-klasse – Antonie van Lierop (Team Holzken) vs Ramin Rezai (MTC v Dams)
04 A-klasse – Henry Brinkman (Team Henneken) vs TBA
05 A-klasse – Gesiena Arets (Bonjasky Academy) vs Kelsey van de Poll (Budosport Schiedam)
06 B-klasse – Hassan Kardes (Team Beast of the East) vs Vittorio Verrier (Team Walraven)
07 B-klasse – Mustafa Kazmas (Team Beast of the East) vs Younes Rahmouni (Team Aissa)
08 B-klasse – Mauricio Costa Cardozo (KB Zutphen) vs Daniel Ciric (M.A. Sports Centre Nebbe Ciric)
09 C-klasse – Adidan Yaman (KB Arnhem) vs Ait Ouccime Faycal (Iron Gym)
10 C-klasse – Mattijn de Herdt (KB Arnhem) vs Redouan Asbai (Team Aissa)
11 C-klasse – Yones Lahmami (Team Aissa) vs Safak Metin (KB Arnhem)
12 C-klasse – Ali Dos Passos Corriea (Budaya) vs Adam Wieczorek (Team Koral / MTK)
13 C-klasse – Burak Guler (Budaya) vs Robin Ciric (M.A. Sports Centre Nebbe Ciric)
14 C-klasse – Dylan Mensink (KB Zutphen) vs Armen Hovhannisjan (M.A. Sports Centre Nebbe Ciric)
15 N-klasse – Raquel Kloppenburg (Team Beast of the East) vs TBA
16 N-klasse – Anna van Luttinghuize (Team Beast of the East) vs Sabrina Lamzaidi (Team Aissa)
17 N-klasse – Sandy ijntema (Team Beast of the East) vs TBA
18 N-klasse – Lorenzo Geurink (Roy’s Gym) vs Mohammed (MTK-gym)
19 N-klasse – Oguz Kenger (Team Luyken) vs Zakkaria Bouhhadaoui (MTC v Dams)
20 N-klasse – Adin Bekhuis (Team Luyken) vs Jeroen Koetsier (Scorpio Gym)
21 N-klasse – Mustafa Barlas (Team Beast of the East) vs Iness Boudoua (Balta’s Gym)
22 N-klasse – Ali Kavak (Team Beast of the East) vs Benny Janga (Team Luyken)
23 N-klasse – Donny Middelkoop (Budosport Schiedam) vs Akram Abrahim (Roy’s Gym)
24 N-klasse – Silvana Buitenhuis (KB Zutphen) vs Levande Verhaart (Loeks Gym)
25 N-klasse – Joost Blokhuis (Team Luyken) vs TBA
26 N-klasse – Danny Banfield (KB Zutphen) vs Leroy Bollermann (KB Komen)
27 N-klasse – Wim Vos (Team Beast of the East) vs TBA
28 N-klasse – Wouter Vos (Team Beast of the East) vs Stefan van der Zwaag (Scorpio Gym)