Informatie over het evenement:

Evenement: Fight for Victory
Datum: Zaterdag 5 oktober
Plaats: Egmond aan Zee
Locatie: Sporthal de Watertoren
Adres: Watertorenweg 36
Aanvang: 18:00 uur – deuren open om 17:00 uur

Het programma is als volgt:

Middagprogramma

01 J-klasse – Sammy Jo Boers (SC Sahinbas) vs Nariman Mourabet (MTK Gym)
02 J-klasse – Mijra Koning (M Sports) vs Nisrin Mourabet (MTK Gym)                               
03 J-klasse – Miquel van Kommer (Burning Heart) vs Soufian Haddouch (Ben Ali Gym) 
04 J-klasse – Swen van Leeuwen (SC Sahinbas) vs Anouar Touhami (FC 030)
05 J-klasse – Edinho Tuwanakotta (M Sports) vs Nick Poppelaars (Budokai Breda)
06 J-klasse – Davy Plieger (SportsArt) vs Noussair El Khatabi (El Otmani Gym)
07 J-klasse – Hannes Schmidt (FPA Amersfoort) vs Tarik El Yahiaoui (El Otmani Gym)                               
08 J-klasse – Ancil Keles (Panthera Gym) vs Ibtisem Atea (FC 030)      
09 J-klasse – Jesse Dreef (SC Sahinbas) vs Rida Oulad Kadi (FC 030)
10 J-klasse – Soufian Ourahou (El Otmani Gym) vs Bektas Yildiz (FPA Amersfoort)
11 J-klasse – Zakaria Chentoud (MTK Gym) vs Jerome Veneman (SportsArt)
12 J-klasse – Damanja Wijker (SportsArt) vs Gaby Lichtner (Mezieres Gym)
13 J-klasse – Björn Peetoom (M Sports) vs Suleyman Elachkar (El Otmani Gym)  
14 J-klasse – Wietan Phan (M Sports) vs Yassin Hamadi (El Otmani Gym)                                  
15 J-klasse – Prenilla Blom (SportsArt) vs Sara El Bounani (FC 030)
16 J-klasse – Mounir Ananou (FC 030) vs Odin ‘Bambam’ Meijer (Team Boot)
17 J-klasse – Dilara Tozlu (SC Sahinbas) vs Lucielle Verhoef (FPA Amersfoort)      
18 J-klasse – Lana de Graaf (KB Cairo) vs Anissa Chertah (El Otmani Gym)
19 J-klasse – Ömerkaan Orhangazi (M Sports) vs Jayden Timmer (Bodylanguage)                                                         
20 J-klasse – Ibrahim Aoulad Lfadil (M Sports) vs Salem Salman (SportsArt)
21 J-klasse – Marouan el Boujnani (FC 030) vs Roy Verduin (SportsArt)                                                  
22 J-klasse – Shakir El Mahi (El Otmani Gym) vs Amir Oughris (Ben Ali Gym)                                                                             
 
Avondprogramma
                                    
23 MMA – Metin ‘Pislik’ Yakut (M Sports/House Of Pain) vs Nills ‘Caveman’ van Noord (Team Schreiber) – Nederlands titelgevecht
24 A-klasse – Colin ‘Kato’ Mannsur (Team Schreiber)vs Ruben ‘Rude Dogg’ Narain (Team Gunyar)
25 MMA – Jeroen vd Wateringen (M Sports) vs Lloyd van Vliet (FFC)
26 B-klasse – Mark Trijsberg (FFC) vs Normen Jacquin  (MTC van Dams)              
27 B-klasse – Mike Winter (Team Manhoef) vs Sientje Zimmerman (Team Elite)
28 B-klasse – Regilio vd Ent (M Sports) vs Zepha Vrede (Bearpaw Gym)
29 B-klasse – Bowie Zonneveld (Gym Haarlem) vs Mike Gijbels (Team Gunyar)
30 C-klasse – Bryan Smal (Kyo Thai) vs Mike Smith (M Sports)
31 C-klasse – Roos Borst (M Sports) vs Djara Friendrijk (The Colosseum)
32 C-klasse – Luciano Babel (MAS) vs Oussama Attadlaoui (Team Gunyar)     
33 C-klasse – Manal Arrad (MAS) vs Marieke Buchman (Bodylanguage)
34 C-klasse – Minh Tran (Team Iron) vs Sadi Siem (Team Elite)
35 C-klasse – Priscilla Davids (FFC) vs Kim de Man (Team Elite)
36 N-klasse – Joep Godijn (M Sports) vs Patryk Szychowski (Team Koral/MTK Gym)
37 N-klasse – Roël Mannaart (Mejiro Gym) vs Stephan Breddels (Kamakura Katwijk)
38 N-klasse – Amir Tehrani (M Sports) vs Michael Millerson (Bodylanguage)
39 N-klasse – Fabian Strijder (Bearpaw Gym) vs Guillermo Blokland (Team Sniper)
40 N-klasse – Mike Ranzijn (M Sports) vs Mahmut Caylak (Team Elite)
40 N-klasse – Niklas Herbers (Kamakura Katwijk) vs Bjorn Duke Timmer (Bodylanguage)    
40 N-klasse – Edgar Minasian (Gym Haarlem) vs Achmed Mazouz (Team Gunyar)            
40 N-klasse – Tommy Thuring (Sokudo Gym) vs Joesef El Massaoudi (Gym Haarlem)
40 N-klasse – Mark Wever (Kyo Thai) vs Said Visengerjev (Team Fearless)
40 N-klasse – Jordy Sinnige (Team Boot) vs Yussuf Machtoui (Generation Gym)      
40 N-klasse – Mo Boudassghount (Generation Gym) vs Zakaria Bouhhadoui( MTC van Dams) 
40 N-klasse – Vera Brandohof (Gym Haarlem) vs Alissa Leek (Kyo Thai)