Programma NNK 5 oktober

01 EL/B – Farothan Tar. Azim (Boksacademie Arnhem) vs Brahim Marghadi (Boksteam ABC)
02 EL/B – Ibrahim El Barbery (Boxing stad Groningen) vs Azad Jegoedi (BAV Frisia)
03 EL/B – Davey Kool (Fightclub) vs Jef Huijbers (NABA Nijmegen)
04 EL/B – Jordani Mateo (Boksteam Albert Cuyp) vs Amen Almishal (Boksteam Assen)
05 EL/B – Mariska Janssen (Boksteam ABC) vs Josefien Groot (Boksteam Vargas)
06 EL/B – Mirte Velkers (Boksteam Vargas) vs Alisia Vargas (Boksteam Vargas)
07 EL/B – Hendrik Wielinga (Boksteam Assen) vs Coskun Aydemir (Boksacademie Arnhem)
08 EL/B – Jeffrey Robert (Boksteam ABC) vs Wierd Sj.Wagenaar (Boksschool de Waldhoek)
09 EL/A – Joshua Talens (Boksteam Assen) vs Mareno vd Rhee (Muscular)
10 EL/A – Jamal El Bouhali (ABCC Apeldoorn) vs Jake de Vilder (Voltreffer)
11 EL/B – Darryl Passial (ABCC Apeldoorn) vs Michel Stuurhaan (Boxing stad Groningen)
12 EL/B – Orpheo Peiter (Boksteam ABC) vs Kazim Hokeleki (Sportschool H Kneppers)
13 EL/B – Aron Tseggai (Bodyfit/ Kops) vs Hannes Gernaat (Boksteam Albert Cuyp)
14 EL/B – Glenn Mulala (Boksacademie Arnhem) vs Guido Hoen (Boksvereniging Assen)
15 JU/B – Johnny Manvis (Fightclub) vs Agus van Huut (Boksteam ABC)
16 EL/B – Froukje Snoeren (UBV Joop Verbon) vs Selina Kager (Boxing Vargas)

Programma NNK 6 oktober

17 EL/B – Winnaar partij 1 vs Gert Jan Josemanders (NABA)
18 EL/B – Bob de Jongh (Bc Leidscherijn) vs Marco Tent (Boksteam Assen)
19 EL/A – Milad Zamani (NABA Nijmegen) vs Ahmed Calik (ABCC Apeldoorn)
20 EL/B – Bilal Dana (Choku gym) vs Sait Bagci (Boksacademie Arnhem)
21 EL/B – Adrie Engel (Fightclub) vs Mike Groeneveld (Seconds Out)
22 EL/B – Boy Kalteren (Fightclub) vs Gijs Onstenk (NABA Nijmegen)
23 EL/B – Guido Imanuel (Seconds Out) vs Ten van der Laan (Bodyfit Kops)
24 EL/B – Hendrik Gernaat (Boksteam Albert Cuyp) vs Winnaar partij 2
25 EL/B – Winnaar partij 3 vs Winnaar partij 4
26 EL/B – WInnaar partij 5 vs Winnaar partij 6
27 EL/A – Lisa de Vilder (De Voltreffer) vs Christi Ooms (UBV Joop Verbon)
28 EL/B – Marco Lap (Boksschool de Waldhoek) vs Kevin Bakx (Boksteam Vargas)
29 EL/B – Winnaar partij 8 vs Nawed Elias (UBV Joop Verbon)
30 EL/B – Winnaar partij 14 vs Waldi Pinas (Bodyfit Kops)
31 JE/A – Mehmet Demir (BVAZ) vs Stevan Djokic (ABCC Apeldoorn)
32 EL/B – Lirou Pinedo (Choku Gym) vs Robin Scholtens (Boksteam Assen)
33 EL/B – Tierra la Cruz (BVAZ) vs Anouk Echteld (COB Doutinchem)

Programma NNK 12 oktober

34 EL/B – Winnaar partij 16 vs Winnaar partij 33
35 El/B – Sheen Eikema (Boxing stad Groningen) vs Julia Hallie (Albert Cuyp)
36 EL/B – Winnaar partij 7 vs Ersin Taskoparan (Bokacademie Arnhem)
37 EL/B – Winnaar partij 28 (Lap/Bakx) vs Nawed Elias (UBV Joop Verbon)
38 EL/A – Romano Audhoe (The Noble Art) vs Ahmad Djamshid (Boksteam ABC)
39 EL/A – Quinci Huussen (De Voltreffer) vs Thom Verharen (Boksteam Vargas)
40 EL/A – Wouter Djokic (ABCC Apeldoorn) vs Jilles Bijlstra (Boksschool de Waldhoek)
41 EL/A – Ahmet Calik (ABCC Apeldoorn) vs Milad Zamani (NABA Nijmegen)
42 EL/A – Winnaar partij 9 vs Winnaar partij 10
43 EL/B – Frank Richter (Sportschool H Kneppers) vs Winnaar partij 11
44 El/B – Winnaar partij 12 vs Winnaar partij 13
45 EL/A – Jan Smid (Boksschool de Waldhoek) vs Mike Koemans (COB Doetinchem)
46 EL/A – Gokhan Gedik (ABCC Apeldoorn) vs Vinchenzo Renfurm (Boxingteam Amsterdam)
47 J/B – Klaas Feitsma (Boksteam Vargas) vs Taylan Kucuk (Boksacademie Arnhem)
48 J/B – Eric van Veen (Boksteam Albert Cuyp) vs Nino Tingen (Boksvereniging Assen)
49 JU/B – Thomas Gouriye (BC Twente) vs Winnaar partij 15
50 Ju/B – Melih Gorgulu (COB Doetinchem) vs Liam Visser (Boksteam Vargas)
51 EL/B – Winnaar partij 22 vs Winnaar partij 23
52 EL/B – Winnaar partij 24 vs Winnaar partij 25
53 EL/B – Winnaar partij 17 vs Winnaar partij 18
54 EL/B – Winnaar partij 20 vs Winnaar partij 21

Programma NNK 13 oktober

55 EL/B – Winnaar partij 35 vs Anglaia Olenski (Boksteam ABC)
56 EL/A – Winnaar partij 40 vs Winnaar partij 39
57 EL/A – Vernon Hoost (Choku Gym) vs Ben Tingen (Boksvereniging Assen)
58 EL/A – Winnaar partij 45 vs Winnaar partij 46
59 JE/AB – Faris El Abassi (De Voltreffer) vs Micha Tamiliani (COB Doetinchem)
60 J/B – Winnaar partij 47 vs Yusuf Caliskan (Choku Gym)
61 J/A – Misha Chatsjatrian (COB Doetinchem) vs Elaige Camara (NABA Nijmegen)
62 J/B – Yunus Gokkus (Choku Gym) vs Winnaar partij 48
63 JU/A/B – Brandon Mullenberg (ABCC Apeldoorn) vs Rody ten Bode (De Voltreffer)
64 EL/B – Winnaar partij 53 vs Winnaar partij 54
65 EL/B – Winnaar partij 51 vs Winnaar partij 52
66 EL/B – Winnaar partij 5 vs Winnaar partij 5
67 EL/B – Winnaar partij 28 vs Winnaar partij 29
68 EL/A – Winnaar partij 41 vs Winnaar partij 42
69 EL/B – Winnaar partij 43 vs Winnaar partij 44
70 EL/B – Winnaar partij 30 vs Winnaar partij 32