Informatie over het evenement:

Evenement: Muay Thai Mania 6
Datum: Zondag 3 november
Plaats: Rijswijk
Locatie: Event Plaza
Adres: Lange Kleiweg 66
Aanvang: 15:00 uur – deuren open om 14:00 uur

Het programma is als volgt:

01 A-klasse – Juan Bol (Kyoto Gym) vs Lofti Serghini (Cool Gym)
02 A-klasse – Hafid El Boustati (Mousid Gym) vs Robbie Hageman (GG Breda)
03 A-klasse – Darryl Sigtman (Bonjasky Academy) vs Duoli Chen (FFC)
04 A-klasse – Fred Sikking (The Colosseum) vs Razvan Benhe (Roemenië)
05 A-klasse – Ilona Wijmans (Manhoef Fight and Fitness) vs Nathalie Visschers (The Bulldogs)
06 A-klasse – Zakaria Sebar (FC Den Bosch) vs Redouan Koubini (Muay Thai Delft)

07 B-klasse – Lofogo Sarour (Brutal Gym) vs Volkan Aydin (Dragon Gym)
08 B-klasse – Nordin Emaangoun (TB Alphen) vs Mike Winter (Manhoef Fight and Fitness)
09 B-klasse – Luciano Monteiro (Monteiro Gym) vs TBA
10 B-klasse – Ibrahim El Boustati (Fightclub 070) vs Joey van Koolwijk (FC Den Bosch)
11 B-klasse – Jonathan Maal (Silent Dragon) vs Seif Abu El Kassem (Pancration)

12 C-klasse – Telmo Da Cruz (Sportcentrum 010) vs Nico Preira Horta (Silent Dragon Den Haag)
13 C-klasse – Wasiu Abgaje (Team De Jager) vs Arthur Hendriksen (Team Extreme)
14 C-klasse – Mert Ozturk (Team De Jager) vs Oguzhab Cabri (Kyoto Gym)
15 C-klasse – Mustapha Allathi (Team Extreme) vs John van den Bosch (Silent Dragon)
16 C-klasse – Delano Holman (FCR) vs Marinus Boer (Oude Westen)
17 C-klasse – Ritchie Siebring (FCR) vs Michel Pouleyn (Team Jireugi)
18 C-klasse – Eyouab Karbach (Sportcentrum 010) vs Corne Stouten (Kyoto Gym)
19 C-klasse – Mischa Erradus (Sportcentrum 010) vs Onouar Elkadi (Dragon Gym)
20 C-klasse – Illias (Sportcentrum 010) vs Ricardo Roedoe (Team Furious)
21 C-klasse – Eric Sousa (Silent Dragon) vs Diego Derby (Team Furious)
22 C-klasse – Badr Ferdaous (Sportcentrum 010) vs Nordin van Roosmalen (FC Den Bosch)
23 C-klasse – Joel de Preter (TB Alphen) vs Tim Smit (Silent Dragon Delft)

24 N-klasse – Jimmy van Kuijeren (Team de Jager) vs M. Ali Demir (Dragon Gym)
25 N-klasse – Debby Woudenberg (Team Extreme) vs Naomi Muller (Fightclub 070)
26 N-klasse – Ser (Manhoef Fight and Fitness) vs Orhan Coban (Dragon Gym)