Informatie over het evenement:

Evenement: Thaiboksgala Woerden
Datum: Zaterdag 23 november
Plaats: Woerden
Locatie: Sportcentrum Snellerpoort
Adres: Steinhagenseweg 3B
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 16:00 uur

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

01 J-klasse – Teun van Nimwegen (Ram’s Thai) vs Marcy van de Haar (Mattiz)
02 J-klasse – Ibtisem Atea (030) vs Caithlin Schouten (Sportcentrum Rebo)
03 J-klasse – Soufiyan el Ouchachouni (Ram’s Thai) vs Hamza Zouaghi (Haji Gym)
04 J-klasse – Zoe Haccou (Ram’s Thai) vs TBA

Hoofdprogramma

01 J-klasse – Anass Aaras (Bully’s Gym) vs Dean Jonkergouw (Jellema)
02 J-klasse – Chakir el Haik (Ram’s Thai) vs Younesse Smaili (Oude Westen)
03 N-klasse – Hani Taher (Kerroum Gym) vs Abdullah Turan (Top Team Utrecht)
04 N-klasse – Jordie Driessen (Active Kickboxing) vs Chiem Nagel (Kerroum Gym)
05 N-klasse – Zakaria Kalisse (Ram’s Thai) vs Mo el Ghazalli (Team Hemmers)
06 N-klasse – Daan Sanders (Eelco de Boer) vs Karan Chanai (Jimmy’s Gym)
07 N-klasse – Thomas van Wetten (TB Alphen) vs Wiljan van Vegten (Fight Club de Hollander)
08 C-klasse – Gabriel Bom (Ram’s Thai) vs Nando van Wanrooij (Team Hemmers)
09 N-klasse – Herman Driessen (Jellema) vs Romano Jansen (Fight Club de Hollander)
10 C-klasse – Marel Oliviera (Ram’s Thai) vs Tun Bunta (Actice Kickboxing)
11 N-klasse – Jantine van Danen (Ram’s Thai) vs Sara Boudewijns (Redhawks)
12 C-klasse – Louis Jansen (Sportcentrum REBO vs Valeri Maliouga (Fight Club de Hollander)
13 B-klasse – Joel Lupolalan (Jimmy Gym) vs Benjamin Masudi (Team Hemmers)
14 N-klasse – Mustafa Shimy (Ram’s Thai) vs Volkan Sanatci (Fighting Talents)
15 N-klasse – Rafik Dag Dag (KB Kartal) vs Soufian El Hajjioui (Sportcentrum REBO)
16 C-klasse – Nordin El Amrani (Top Team Utrecht) vs Bram Mathot (Bodo Gym)
17 N-klasse – Bart Amin (Jellema) vs Yassir Masdar (Oude Westen)
18 B-klasse – Sonny Martina (Ram’s Thai) vs Richard Vredeveld (Bodo Gym)
19 N-klasse – Agikoz Lokman (Jimmy Gym) vs Kamil Piglowski (KB Emsland)
20 C-klasse – Robbie van Eck (Bully’s Gym) vs Bram Palaster (Team Roberto / Born 2 Fight)
21 C-klasse – Eric van Brakel (Fight Club de Hollander) vs Amine Boudhoum (Team X-plosion)
22 N-klasse – Jerry van Kats (Ram’s Thai) vs Zamir (Team X-plosion)
23 N-klasse – Sayed Ahamed Shahsafi (TB Alphen) vs Michael Goldy (Team Koral / MTK Gym)
24 N-klasse – Lennart Blijd (Sityodtong) vs Samir El Azizi (Muay Thai Nijkerk)