Informatie over het evenement:

Evenement: Battle of the Kempen III
Datum: Zondag 10 november
Plaats: Beek en Donk
Locatie: Boksclub Laarbeek
Adres: Otterweg 29
Aanvang: 15:00 uur – deuren open om 13:30 uur

Het programma is als volgt:

 

Het programma is als volgt:

01 A-klasse – Ryan Semerel (Team Holzken vs TBA
02 A-klasse – Bilal Hanun (Vos Gym) vs Redouane Boukerch (Team Gunyar)
03 A-klasse – Malec Groenberg (Vos Gym) vs Jay de Laveiga (Team Furious)
04 B-klasse – Rafik Kassi (FC Den Bosch) vs Kaan Capkin (Team Kersout)
05 MMA – Bo Hermsen (Tatsujin Nijmegen) vs John Thijsen (Korykan)
06 MMA – Adriaan Brouwer (Tatsujin Nijmegen) vs Luc de Jong (Renzo Gracie Breda)
07 MMA – TBA vs Robin van Herp (Renzo Gracie Breda)
08 C-klasse – Joep Aarts (Martial Arts Centrum Helmond) vs TBA
09 C-klasse – Samed Stokey (Mattiz Gym) vs Wesley Maas (Hemmers Gym)
10 C-klasse – Abderrahim Ourahou (Mattiz Gym) vs TBA
11 C-klasse – Nordin van Roosmalen (FC Den Bosch) vs TBA
12 C-klasse – Nemat Akbar (Team Kersout) vs Mustafa Ben Jeddi (Hemmers Gym)
13 N-klasse – Dustin Bouman (KB Almere) vs Joey Peereboom (KB Emsland)
14 N-klasse – Bilal Zeoual (Martial Arts Centrum Helmond) vs Mo el Ghazalli (Hemmers Gym)
15 N-klasse – Nassim Lemhadi (Hemmers Gym) vs Remi Van Bussel (Team Peco)
16 N-klasse – Marjoyn Schroer (Laarbeek) vs Lisa van Heusden (Laarbeek)
17 J-klasse – Lukas van Gennip (Laarbeek) vs Ralf van Rooy (Laarbeek)
18 N-klasse – Floris Frederiks (Laarbeek) vs Kars de Louw (Laarbeek)
19 J-klasse – Cindy Meyer (Cairo) vs TBA
20 N-klasse – Melodie Nacaksis (Laarbeek) vs Michelle van den Waardenburg (Laarbeek)
21 C-klasse – Dennis van Uden (Nin-Li) vs TBA
22 N-klasse – Mark van Gastel (Full Kick) vs TBA
23 N-klasse – Rafal Polkowski (KB Emsland) vs TBA
24 J-klasse – Romy van de Meulenhof (Martial Arts Centrum Helmond) vs TBA
25 C-klasse – Oussama Attadlaoui (Team Gunyar) vs Ayoub el Geunnouni (Fighting Spirit gym)
26 C-klasse – Merwijs Sherzaad (Team Gunyar) vs Marvin Oxford (KB Almere)
27 N-klasse – Kamil Piglowski (KB Emsland) vs Iljano Lepelblad (Team Gunyar)
28 N-klasse – Vincent Verheugt (Full Kick) vs Edgar Bergian (Fighting Spirit Gym)

B-klasse toernooi

Steven Joris (Nin-Li)
Mohamed Jaraya (FC Den Bosch)
Jaouad Abarnous (Team Furious)
Robby Baats (Siam Gym)
TBA
TBA
TBA
TBA