Informatie over het evenement:

Evenement: North Goes Oldskool
Datum: Zondag 1 december
Plaats: Leek
Locatie: Sportcentrum Leek
Adres: De Schelp 35
Aanvang: 14:00 uur (Jeugd) – 18:00 (Avond)

Het programma is als volgt:

Middagprogramma

01 J-klasse – TBA vs Luana Mehmedovic (Baguala Gym)
02 J-klasse – Jeremy Baumbletterman (Choy Bo) vs Abdrearahman Bouhloul (Team Shokothai)
03 J-klasse – Roosmarijn Marks (Ultimate Gym) vs TBA
04 J-klasse – TBA vs Errol Mehmedovic (Baguala Gym)
05 J-klasse – Samantha van Lei (Tapilatu SC) vs TBA
06 J-klasse – TBA vs Sara Blok (Baguala Gym)
07 J-klasse – Laura Renses (Tapilatu SC) vs TBA
08 J-klasse – Jay Graveth (MTF Assen) vs Fadil Athai (Team Shokothai)
09 J-klasse – TBA vs Daniel Hooi (Baguala Gym)
10 J-klasse – Sherrakay Elshot (Tapilatu SC) vs TBA
11 J-klasse – TBA vs Robbie Schut (Baguala Gym)
12 J-klasse – Driss (Team Shokothai) vs Gelanio Venema (KB Groningen)
13 J-klasse – Wessel Benniers (Ultimate Gym) vs Amin (Team Shokothai)
14 J-klasse – TBA vs Joni Striper (KB Bovensmilde)
15 J-klasse – Stefan van Weele (Ultimate Gym) vs Turuu Arinaa (Baguala Gym)
16 J-klasse – Ashley Heinkens (Aihato) vs Chelsea Wigbers (MT Hoogeveen)
17 J-klasse – Bart Diteweg  (Ultimate Gym) vs Toby Pronk (KB Groningen)
18 J-klasse – Chayenne Kriekjes (MT Hoogeveen) vs Estelle Kailola (Baguala Gym)
19 J-klasse – Mourad Elkadi (Mejiro Gym Frl.) vs Calvin (Choy Bo)
20 J-klasse – Robin Kühr (Ultimate Gym) vs Sage van Duinen (Baguala Gym)

Avondprogramma

01 N-klasse – Derk Alkema (Ultimate Gym) vs Rafal Polkowski (KB Emsland)
02 N-klasse – TBA vs Rolf Korporaal (MTF Assen)
03 N-klasse – TBA vs Saskia Steenbergen (Baguala Gym)
04 N-klasse – Rob Klompenburg (Ultimate Gym) vs TBA
05 N-klasse – TBA vs Cornelia de Vries (KB Bovensmilde)
06 N-klasse – Ennio Fafiani  (Budokai Zuidlaren) vs Eljo de Kock (Baguala Gym)
07 C-klasse – TBA vs Martijn Boersma (MTF Assen)
08 C-klasse – Richard Kaauw (Budokai Zuidlaren) vs TBA
09 C-klasse – TBA vs Marving Weening (Aihato)
10 N-klasse – TBA vs Jochem Korf (KB Harkstede)
11 C-klasse – Laurie van der Meer (Ultimate Gym) vs Dasha Kuzina (Team Hans)
12 C-klasse – Gwenn Spoelstra (Choy Bo) vs TBA
13 N-klasse – TBA vs Wouter Koops (KB Vries)
14 N-klasse – Angelo Blik (Ultimate Gym) vs Stefan van der Werf (Baguala Gym)
15 N-klasse – Arie Oostland (KB Harkstede) vs TBA
16 C-klasse – TBA vs Erwin Prins (KB Bovensmilde)
17 C-klasse – Rion Rijker (KB Groningen) vs Ronnie Moes (Moksha Gym)
18 C-klasse – TBA vs Gerard Brouwer (KB Bovensmilde)
19 C-klasse – Nawjied (Choy Bo) vs Oscar Hooi (Baguala Gym)
20 C-klasse – TBA vs Priscilla Davids (FF Carbin)
21 C-klasse – Jelke Wagenaar (Mejiro Gym Frl.) vs Asqar Yumagan (MTF Assen)
22 MMA – TBA vs Jermain v.d.Weerd (FF Carbin)
23 B-klasse – TBA vs Clarence Huitema (KB Groningen)
24 B-klasse – Robert Verheijken (Choy Bo) vs Ferran Singa (Baguala Gym)
25 B-klasse – Rob Kortrik (Garuda Gym) vs Marijn de Lange (Aihato)