Informatie over het evenement:

Evenement: Ypenburg Fightday
Datum: Zaterdag 14 december
Plaats: Den Haag
Locatie: Sporthal Leidscheveen
Adres: Vaz Diasdreef 20
Aanvang: 18:00 uur – deuren open om 17:00

Het programma is als volgt:

Jeugdprogramma

01 J-klasse – Jiani Vermolen (Ypenburg) vs Jerry Rill (Ypenburg)                                     
02 J-klasse – TBA vs Fara Ayade B2TG)
03 J-klasse – Daniek (Ypenburg) vs Bobbi Dreef (Sahinbas)
04 J-klasse – Jan Lobel (Ypenburg) vs Yasmine Ayade (B2TG)
05 J-klasse – Joachin Smit (Ypenburg) vs Mitchell (Brothers)
06 J-klasse – Jaden Vorstenbosch (Ypenburg) vs Mustafa Aljobori (Sahinbas)
07 J-klasse – Jayton van de Pijl (Ypenburg) vs Luca Brunjes
08 J-klasse – Jan Kaffa (Ypenburg) vs Mohammed Salih
09 J-klasse – Lorenzo Kesarsing (Ypenburg) vs Cas van de Berg (Burgtsport)
10 J-klasse – Jesley Vorstenbosch (Ypenburg) vs Zakaria El Kadaoui (Silent Dragon Delft)
11 J-klasse – Colin Vlijm (Ypenburg) vs TBA
12 J-klasse – Koen Voortman (Ypenburg) vs TBA
13 J-klasse – Henkie van de Berg (Ypenburg) vs Theo Reuvers (Burgtsport)
14 J-klasse – Shaya Mahadew (Ypenburg) vs Ginger Rosenau (TB Den Haag)
15 J-klasse – Tony Jas (TB Den Haag) vs Ilias Emaangoun (TB Alphen)
16 J-klasse – Memeth Yigit (MT Duisburg) vs Branden van Heijningen (TB Den Haag)
17 J-klasse – Ceyclan Yigit (MT Duisburg) vs Sammy Jo (Sahinbas)
18 J-klasse – Omar Battouy (Ypenburg) vs TBA

Avondprogramma

01 A-klasse – Reduan Koubini (Keumkang) vs Jan Julius Humme (Bodo Gym)
02 A-klasse – Joey Smits (Team Smits) vs Moh El Bouhajatie (TB Den Haag)
03 A-klasse – Reduan Larkoubi (TB Den Haag) vs TBA
04 B-klasse – Lutiano Zimmerman (B2TG) vs Mark van Duin (Brothers)
05 B-klasse – Tony Jas (TB Den Haag) vs Joussef el Yaacoubi (Colosseum)
06 B-klasse – Patty (B2TG) vs John Grandville (Wateringen)
07 B-klasse – Sarour Lofogo (Brutal Gym) vs Lucky Brobbey (Colosseum)
08 B-klasse – Nordine Emaangoun (TB Alphen) vs Tarek Gallab (MT Delft)
09 B-klasse – Mo Dadda (MT Delft) vs Gultekin Hayta (Vos Gym)
10 C-klasse – Soufiane Battouy (Ypenburg) vs Yassine Fathi (Sahinbas)
11 C-klasse – Ferry Bres (De Keijzer) vs Luc de Jong (Bodo Gym)
12 C-klasse – Arwin Ramlal (Wateringen) vs Deu Merci (TB Den Haag)
13 N-klasse – Jouy Mahaddwsing (De Naald) vs Peter de Bruin (Bodo Gym)
14 N-klasse – TBA vs Nick van de Spek (Wateringen)
15 N-klasse – Jesley Kakebeen (Ypenburg) vs Thomas van Wetten (TB Alphen)
16 N-klasse – Vai van Ast (Ypenburg) vs Glody Muanda (Sahinbas)
17 N-klasse – Pascal Eibers (Brothers) vs Marcin Jacob (Sahinbas)
18 N-klasse – Henk Fernandes (Brothers) vs TBA
19 N-klasse – Rens Verhoeven (Brothers) vs Nabil Yousfi (Team Smits)
20 N-klasse – Soraya Zwemstra (Vos Gym) vs Joyce Dijkhuizen (Houwaart)
21 N-klasse – Fabio Brent (Team Smits) vs Aswin Chang a Hung (Colosseum)
22 N-klasse – Jairo Izendoorn (Ypenburg) vs Davindo (De Keizer)
23 N-klasse – Anass el Morobit (Ypenburg) vs Aziz Bambi (Sahinbas)
24 N-klasse – Kevin Klasen (Team Smits) vs Tony Kraai (Colosseum)
25 N-klasse – Govert Put (Silent Dragon Delft) vs Ron Swarts (Keumkang)
26 N-klasse – Dennis Taal (De Naald) vs Chris Berkhout (De Keizer)
27 N-klasse – Omar Malekbabba (Keumkang) vs Artir Khalil (De Naald)
28 N-klasse – Jim van de Ham (Sahinbas) vs Danny Wolf (De Keizer)