Informatie over het evenement:

Evenement: Ringer Rage III
Datum: Zaterdag 16 november
Plaats: Dordrecht
Locatie: Ringersportplaza
Adres: Sportlaan 1
Aanvang: 16:00 uur – deuren open om 14:00

 

Het programma is als volgt:

01 MMA – Mario van Reij (Superpro D) vs Saykhan Mekeev (Team Perfect)
02 MMA – Darryl Bounin (Superpro D) vs Malcolm Hedmar (Team Furious)
03 MMA – Gerardo Fanny (Superpro D) vs TBA
04 MMA – Nasr Essalhi (Superpro D) vs TBA
05 MMA – Emre Gultikin (Superpro D) vs TBA
06 J-klasse – Justin Lemens (Superpro D) vs Rayan Belhadj (Bonjasky Academy)
07 C-klasse – Faysel Bouldou (Superpro D) vs Chris Lucas (TB Hercules)
08 C-klasse – Darryl Verdonk (Superpro D) vs Metin Karakaya (KB Arnhem)
09 J-klasse – Nick Poppelaars (BK Breda) vs Jesse van Huren (Shantung)
10 J-klasse – Kevin Degens (Shantung) vs Bowy de Bruin (Superpro)
11 C-klasse – Max van Gelder (Team 69) vs Serkan Yavuz (KB Arnhem)
12 C-klasse – Farid Hashemi (Team Cairo) vs Osko Metz (Portier)
13 J-klasse – Tumakan Temur (Gym International) vs Novel el Bachiri (Bonjasky Academy)
14 J-klasse – Hans Holster (Gym International) vs Chris Aitatus (Team Elite)
15 N-klasse – Mourad Lamrabatte (KB Arnhem) vs Mahmut Caylak (Team Elite)
16 J-klasse – Djamara Vers (Portier) vs Nikita Thomson (Portier)
17 N-klasse – Davey Hubers (Superpro D) vs Ibrahim Errachidi (TB Hercules)
18 C-klasse – Ramon Niamat (FFC) vs Fernando Reemnet (Bonjasky Academy)
19 N-klasse – Lorin Smits (KB Arnhem) vs Koert Papenburg (FFC)
20 J-klasse – Mert Sari (Bonjasky Academy) vs Pascal Schipper (Saensuk)
21 J-klasse – Maxim Matijssen (Bonjasky Academy) vs Mahmoud Abdul Ghani (Saensuk)
22 J-klasse – Appie Bousnana (Portier) vs Roberto Cercel (Bonjasky Academy)
23 N-klasse – TBA vs Dion Wagtendonk (Gym International)
24 J-klasse – Mega Uleman (Gym International) vs Sandy van Beers (Saensuk)
25 B-klasse – Merray Swedo (Gym International) vs Mark Gijsbers (KB Arnhem)
26 N-klasse – Celina Danner (Seansuk) vs Sanne Korhorn (F Sportcentrum)
27 J-klasse – Naomi (Team Kraus) vs Annie Ras (Golden Glory Breda)