Informatie over het evenement:

Evenement: Muay Thai Gala
Datum: Zaterdag 23 november
Plaats: Drachten
Locatie: Sporthal de Splitting
Adres: Splitting 65
Aanvang: 18:00 uur – deuren open om 17:00

Het programma is als volgt:

B-klasse – Gilberto van Es (Pancration) vs TBA
B-klasse – Jose Aponte Ortega (KB Arnhem) vs Mike Winter (Team Manhoef)
B-klasse – Nuri Aygun (Vos Gym) vs Issam Salmi (Pancration)                                     
B-klasse – Noah Apituley (FFC) vs Regilio vd Ent (M Sports)
B-klasse – Mister Anderson (Balili Gym) vs Sven Twisk (Team Boat/FFC)                  

C-klasse – Jan Bos (Mejiro Drenthe) vs Jimmi van Oeveren (KB Komen)
C-klasse – Patrick de Vos (Kai Muay) vs Mike Smith (M Sports)                                                    
C-klasse – Bryan Small (Kyo Thai) vs Robin Ciric (Nebbe Ciric)
C-klasse – Tico Passial (Downhat Gym) vs TBA
C-klasse – Arnoux Breek (Olympiawaard) vs Albeiro Broekhuizen (Nebbe Ciric)
C-klasse – Aidan Yaman (KB Arnhem) vs Guy Munster (Kai Muay)
C-klasse – Simone van (Dommelen Vos Gym) vs Jamy Panday (SportsArt)
                       
N-klasse – Dogan Bolat (Balili Gym) vs Stauropoulos Eleytherios (Seido Gym)
N-klasse – Guillermo Blokland (Team Snipers) vs Oeds Holthuis (Nebbe Ciric)                           
N-klasse – Berry Sorber (Vos Gym) vs Mirza Selimovic (Nebbe Ciric)                         
N-klasse – Chris Valerius (Vos Gym) vs Marcelino Kemna (Nebbe Ciric)
N-klasse – Alaa Yazev (Downhat Gym) vs Marwan Akle (Team Snipers)        
N-klasse – Danny Habib (Balili Gym) vs Levi Kitsz (Mejiro Gym)                           
N-klasse – Joel Mantondo (Balili Gym) vs Thomopoulos Thanasis (Seido Gym)
N-klasse – Vincent Pinas (Mejiro Gym) vs TBA
N-klasse – Danielle de Vries (Balili Gym vs Iris Stoiltenborg (The Noble Art  )   
N-klasse – Rowina Lokken (Nebbe Ciric) vs Tamara Weeda (Mejiro Drenthe)
N-klasse – Prisca Specht (Kyo Thai) vs Lisan vd Velde (APGS Gym) 

J-klasse – Sjon Ellens (Mejiro FRL) vs Roy Boersma (Kyo Thai)
J-klasse – Amir Abdulahad (Nebbe Ciric) vs TBA
J-klasse – Djamilla Passial (Downhat Gym) vs Nina Oerlemans (KB Komen)