Informatie over het evenement:

Evenement: Muay Thai & Kickboxing Zevenbergen
Datum: Zaterdag 1 februari
Plaats: Zevenbergen
Locatie: Superprosportcenter
Adres: Campagneweg 38
Aanvang: 18:00 uur – deuren open om 17:00

Het programma is als volgt:

01 B-klasse – Richie van Dijk (Superpro) vs TBA
02 B-klasse – Sjef Hensels (Team Kraus) vs TBA
03 B-klasse – Benjamin Masudi (Hemmers Gym) vs Ali Sahab (Ram’s Thai)
04 C-klasse – Bram van Engelen (Superpro) vs Richard Timmermans (Team 69)
05 N-klasse – Davey Hubers (Ringer) vs Ibren Feijen (Team 69)
06 C-klasse – Bram Mathot (Bodo Gym) vs Eghossa de Vos (BMA Budokai)
07 N-klasse – Peter de Bruin (Bodo Gym) vs Thomas Wetten (TB Alphen)
08 C-klasse – Max van Gelder (Team 69) vs Jeffrey Ijdo (Gym International)
09 N-klasse – Bas Brenters (Team 69) vs Jabir Karkach (Karkach Gym)
10 J-klasse – Annis Karkach (Karkach Gym) vs Bilal Kachiri (Team Furious)
11 N-klasse – Hugo Flaneur (Team Furious) vs Rafael Roeslanh (Karkach Gym)
12 N-klasse – Gerrado Fanny (Ringer) vs Ranishan Balramh (Karkach Gym)
13 J-klasse – TBA vs Mike van Rijthoven (BMA Budokai)
14 N-klasse – Max (Team Kraus) vs Imad Hadar (Team Furious)
15 N-klasse – Kim van Gelder (Team 69) vs Charlene Veldman (Ram’s Thai)
16 J-klasse – Noelle (Team Kraus) vs Jennifer Traa (Gym International)
17 N-klasse – RenĂ© Timmer (Superpro) vs Giovanni van Haren (Gym International)
18 J-klasse – Niels Kluytmans (v.d. Oever) vs Tom Horsten (Team Smits)
19 N-klasse – Mohammed Hammouchi (Ringer) vs Jabir Karkachh (Karkach Gym)
20 N-klasse – Kilat Hallie (Team Kraus) vs Marwan aid Mohha (Mohamed Gym)
21 N-klasse – Dion Wagtendonk (Gym International) vs Moestafa Hamdaoui (Mohamed Gym)
22 N-klasse – Dimitri de Vos (Hemmers Gym) vs Joey Deurloo (Shantung)
23 N-klasse – Wesley Maas (Hemmers Gym) vs Johan de Graaf (Team 69)
24 N-klasse – Kevin Degens (Shantung) vs Bilal Hotait (Hemmers Gym)
25 J-klasse – Jesse van Hunen (Shantung) vs Ismael Merzjoyeu (Mohamed Gym)
26 N-klasse – Ibrahim Ali (Team Furious) vs Soufiane Damanati (Team Smits)
27 J-klasse – Adje Hoekstra (Hemmers Gym) vs Rida Zaraf (Team Furious)
28 J-klasse – Hans Holster (Gym International) vs Noah Tahari (Hemmers Gym)
29 C-klasse – Nando van Wanrooij (Hemmers Gym) vs Brown Pinas (Team Furious)
30 J-klasse – Melissa Kanters (Hemmers Gym) vs TBA