Informatie over het evenement:

Evenement: The Battle of Wormer
Datum: Zondag 9 februari
Plaats: Wormer
Locatie: Team Schreiber
Adres: Eendrachtstraat 5
Aanvang: 14:30 uur – deuren open om 13:00

Het programma is als volgt:

MMA – Wahid Gohrbanzad (Loeks Gym) vs Lukas Weijers (Shaolin Ryu)

C-klasse – Baseet Qureshi (The Noble Art) vs Onur Sahin (Team Furious)
C-klasse – Yassine Fathi (SC Sahinbas) vs Reda Elmernikh (Gym Alkmaar)
C-klasse – Hicham Nokro (Team Messive) vs Nahim Afani (Pancration)

N-klasse – Mohammed Azirar (MTK Gym) vs Perry Roovers (Team Elite)
N-klasse – Jamal Seteno (Loeks Gym) vs Genaro Misiedjan (KBC Leiden)
N-klasse – Douwe Brandsma (Rumah Gym) vs Ali Reza Zahidi (TB 079)
N-klasse – Levi Kitsz (Mejiro Gym) vs Aziz Bambi (SC Sahinbas)
N-klasse – Celeste Filemon (Tengu Gym) vs Iris Stoltenborg (The Noble Art)
N-klasse – Giorgio Schunselaar (KBC Leiden) vs Vai Santana (Mejiro Gym)
N-klasse – Shelly van Delft (Kamakura Katwijk) vs Sammy Jo Boers (SC Sahinbas)
N-klasse – Ahmet Gumbul (M Sports) vs Thomas de Graaf (Van Asdonck)
N-klasse – Nienke Galama (Team Sukho Thai) vs Anneke de Jong (Mejiro FRL)
N-klasse – Mehdi Bouzalime (Team Messive) vs Sakwan Sindi (TB 079)
N-klasse – Mohamet Salih (SC Sahinbas) vs Rastiano Petronia (Loeks Gym)
N-klasse – Kevin Brouwer (Team Hans Vos) vs Flip vd Berg (Van Asdonck)

J-klasse – Jesse Dreef (SC Sahinbas) vs Charraf Grinate (MTK Gym)
J-klasse – Ferhat Kaynak (MTK Gym) vs Dion Batenburg (Van Asdonck)
J-klasse – Ayman Mourabet (MTK Gym) vs Kamran Jalili (Pancration)
J-klasse – Zakaria vd Veen (Bodylanguage) vs Bjorn Peetoom (M Sports)
J-klasse – Jesse Heemskerk (KBC Leiden) vs Mike Keers (Team Messive)
J-klasse – Hicham Al Mourabet (Pancration) vs Alex Henneky (SC Sahinbas)
J-klasse – Wietan Phan (M Sports) vs Ayoub Idrissi (Pancration)
J-klasse – Chris Aitatus (Team Elite) vs Ryan Telegraaf (Pancration)
J-klasse – Sabri Bouddoufi (Pancration) vs Elroy Driesen (Bodylanguage)
J-klasse – Bedran Yilmaz (Team Elite) vs Gillian Kroone (Loeks Gym)
J-klasse – Bobbie Dreef (SC Sahinbas) vs Dounia vd Veen (Bodylanguage)
J-klasse – Mohamet Fathi (SC Sahinbas) vs Boy Heinis (Bodylanguage)
J-klasse – Mohammed El Yahiaoui (MTK Gym) vs Jayden Timmer (Bodylanguage)