Informatie over het evenement:

Evenement: Fight Explosion
Datum: Zaterdag 1 februari
Plaats: Zwijndrecht
Locatie: Theater Festino
Adres: Norderstedtplein 10
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 16:00

Het programma is als volgt:

01 A-klasse – Bilal Kasrioui (Ommoord) vs TBA
02 A-klasse – Juan Bol (Kyoto) vs Yakup Kaya (MT Genk)
03 A-klasse – Javier Barragan (Ommoord) vs Kenny Wally (Sances Gym)
04 A-klasse – Mo Tahati (Ommoord) vs Kendal Jamal (Team Bennesous)
05 B-klasse – Dimitri Zafroudis (Ommoord) vs Yahia Abderrahim (Pendakar)
06 C-klasse – Bono Hydary (Ommoord) vs Roy Kinnigen (Pasztjerik)
07 C-klasse – Mootje El Madoui (Ommoord) vs TBA
08 C-klasse – Wail El Fassi (Ommoord) vs Sercinio Reger (Clubfit)
09 C-klasse – Nilson Neves (Ommoord) vs Mark Rozeschoon (Team Ichi)
10 C-klasse – Ibtisan Kasrioui (Ommoord) vs TBA
11 N-klasse – Glenn van Steel (Ommoord) vs Ali Saral (BG Silent Dragon)
12 N-klasse – Damian Kowalewski (Muay Thai Capelle) vs Furkan Ataman (Pasztjerik)
13 N-klasse – Roosje van Stevenick (Ommoord) vs Iris van Proosdij (Team Glunder)
14 J-klasse – Moriente La Cour (Ommoord) vs Davy Plieger (Team Baars)
15 J-klasse – Dilayna Do Rosario (Ommoord) vs Xamaica vd Klei (Hitteam)
16 N-klasse – Bennie Stokdijk (Team Verre Oosten) vs Maik van der Wolf (BG Silent Dragon)
17 N-klasse – Larsky Walle (Kyoto) vs Enes Boskurt (Dragon Gym)
18 C-klasse – Oguzan Cabri (Kyoto) vs Jerry van Kats (Team Soares)
19 C-klasse – Andy Rivers (Pendakar) vs Mootje Kabiri (Sances Gym)
20 C-klasse – Nico Pereira Horta (BG Silent Dragon) vs Eldar Oliviera Garcia (Team Soares)
21 J-klasse – Aniesch Shewdoelare (BG Silent Dragon) vs Wugar Agayev (Team Sichtman)
22 N-klasse – Brian Ommel (Team Sichtman) vs Faissal Bokasba (Team Waddinxveen)
23 N-klasse – Andry Kings (Balta’s Gym) vs Remy Schaeffer (Clubfit)
24 N-klasse – Stefan van Ommen (Kyoto) vs Ahmed Ozguz (Eagle Gym)
25 N-klasse – Juri van ‘t Veer (Kyoto) vs Iness Boudoua (Balta’s Gym)
27 N-klasse – Samet Turk (Kyoto) vs Sergio Condrington (Sances Gym)
28 J-klasse – Lola van der Padt (Kyoto) vs TBA
29 J-klasse – Amir Ahmadi (Kyoto) vs Mounir (Hadjji)
30 J-klasse – Esillia Wums (Hitteam) vs Kiki Groeneweg (Team Verre Oosten)
31 J-klasse – Mucahit Eskigil (Pendakar) vs Muchahit Kalkan (Pasztjerik)