Informatie over het evenement:

Evenement: Zero 45 Part III
Datum: Zondag 16 februari
Plaats: Heerlen
Locatie: Hoyer’s Gym
Adres: Einderstraat 46B
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 14:00

Het programma is als volgt:

01 J-klasse – Sanne Houben (Hoyer’s Gym) vs Lugie Zgonec (MT Duisburg)
02 J-klasse – Karish Nugteren (Hoyer’s Gym) vs Fabienne Zgonec (MT Duisburg)
03 J-klasse – Mirwais Triziwal (Hoyer’s Gym) vs Gian-Luca Sanchez (MT Duisburg)
04 MMA (amateur) – Sharif Ibrahim (Hoyer’s Gym) vs Judah (G-Force)
05 J-klasse – Gerda Franssen (Kai Muay) vs Kyara Cremers (Team Alken)
06 MMA (amateur) – Fred Prinz (Suderwig) vs Giovanni Esman (Topteam Einhoven)
07 N-klasse – Ivan Sanda (Hoyer’s Gym) vs Raymond Korteweg (Masato)
08 N-klasse – Mo Loukili (Hoyer’s Gym) vs Carlo Kraft (Kai Muay)
09 C-klasse – John Brinkhorst (Demirci) vs Haitem Touihri (Team Alken)
10 J-klasse – Robin Raes (Hoyer’s Gym) vs Rafke Sastra (Team Alken)
11 N-klasse – AJ (Hoyer’s Gym) vs Wesley Coenen (Vivas)
12 N-klasse – Demi Wilhelmus (Kai Muay) vs Patty Vissers (Haberland Stein)
13 N-klasse – Lindsay Franssen (Hoyer’s Gym) vs Ilya Hendrikx (Haberland Stein)
14 J-klasse – Marshall Triziwal (Hoyer’s Gym) vs Arizcan Yen (Haberland Stein)
15 J-klasse – Antonella Dimic (MT Duisburg) vsMelissa Kostic (Haberland Stein)
16 J-klasse – Mehmet Yigit (MT Duisburg) vsTies Franssen (Kai Muay)
17 N-klasse – Bilal loukili (Hoyer’s Gym) vs Abduhla (Body Style Venlo)
18 C-klasse – Achraf lrafh (Demirci) vs Ziggy Hendriks (Body Style Venlo)
19 J-klasse – Nusret Youmaz (Body Style Venlo) vs Jordan Quadflieg (Hirschkes Gym)
20 J-klasse – Sean (Body Style Venlo) vs Marco Lambrix (Demirci)
21 J-klasse – Aitatus (Team Elite) vs Xavier Somaroo (G-Force)
22 J-klasse – Brain van Dellen (Hoyer’s Gym) vs Bob Ilunga (Vivas)
23 N-klasse – Tristan (Hoyer’s Gym) vs Yasser Alruby (Ilias Fighting Plaza)
24 N-klasse – Lloyd Heuts (Hoyer’s Gym) vs Moustafa Yomaz (Body Style Venlo)
25 N-klasse – Randy Broeke (Hoyer’s Gym) vs Stefan Vleugels (Haberland Geleen)
26 (MMA amateur) – Thomas Leppink (Topteam Eindhoven) vs Emre Gultiken (Super Pro Dordrecht)
27 N-klasse – Abdel Nour (Demirci) vs Dylan (Diablo)
28 N-klasse – Charley Schlosser (Diablo) vs Yassin (Body Style Venlo)
29 C-klasse – Jessy Rose (Hoyer’s Gym) vs Karim Tazi (Ilias Fighting Plaza)
30 J-klasse – Gino Rose (Haberland Stein) vs Eran Durman (Duran Gym)
31 N-klasse – Cindy Wertz (Hoyer’s Gym) vs TBA
32 N-klasse – Ismael (Hoyer’s Gym) vs TBA