Informatie over het evenement:

Evenement: Kickboxing Faith
Datum: Zaterdag 22 februari
Plaats: Almelo
Locatie: IISPA
Adres: Stadionlaan 60
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 16:00

Het programma is als volgt:

01 J-klasse – Mike Webbink (Scorpio Gym) vs Mo el Khanchouf (Roy’s Gym)
02 J-klasse – Jamy Hormes (Kickboxing Dinxperlo) vs Bilal Akdogan (Ling Ho Gym)
03 J-klasse – Noel Jradi (K1 Aerts Dojo) vs Antonella Dimic (MT Duisburg)
04 J-klasse – Atilla Karakayali (Scorpio Gym) vs Davy Pflieger (SportsArt)
05 N-klasse – Anna (Beast of the East) vs Rebecka Hanff (Ling Ho Gym)
06 N-klasse – Remco Fokke (Sport je Fit) vs Carsten Früh (MT Duisburg)
07 N-klasse – Shailin Baidou (Team vd Berg-Hansen) vs TBA
08 N-klasse – Mike Schutten (Kickboxing Dinxperlo) vs Harun (Beast of the East)
09 N-klasse – Niek Prenger (Gideon’s Gym) vs Lorenzo Geurink (Roy’s Gym)
10 N-klasse – Hercules Stroop (Scorpio Gym) vs Steven Plette (Chok Dee)
11 N-klasse – Joey Peereboom (KB Emsland) vs Ali Yakut (Ling Ho Gym)
12 N-klasse – Jaimie Mussert (Eagle Gym) vs Simon Lap (Viriya Gym)
13 N-klasse – Martijn Kloeze (Team Olympus) vs Pim Hogewoning (KB Barneveld)
14 N-klasse – Daniël Sidabutar (Ling Ho Gym) vs Jordy Zeemering (Viriya Gym)
15 N-klasse – Jordi Picanussa (Gideon’s Gym) vs Patrick Kandybovicz (MT Duisburg)
16 B-klasse – Augin Masoud (Scorpio Gym) vs Benaissa Haddaoui (P.T.D.B.)
17 C-toernooi – Malik Kysho (Scorpio Gym) vs Justin Brucken (Kickboxing Dinxperlo)
18 C-toernooi – Abdel Amin el Farsi (Days Gym) vs Terence Rijsenbrij (King Petch)
19 N-klasse – Vefa Aksu (Team Lion) vs Enrico Jagernath (Eagle Gym)
20 N-klasse – Lennart van Eden (Scorpio Gym) vs Kamil Piglowski (KB Emsland)
21 C-klasse – Rick Korteweg (Chok Dee) vs Serginio Kruidenhof (Days Gym)
22 C-klasse – Dominique Wagner (Team vd Berg-Hansen) vs TBA
23 C-toernooi finale – Winnaar 1 vs Winnaar 2
24 N-klasse – Isa Gazikov (Vechtershart) vs Pascal Ruben (Kickboxing Dinxperlo)
25 C-klasse – Yeantley Silie (Scorpio Gym) vs Jano Hattu (Ling Ho Gym)
26 C-klasse – Ayoub (Beast of the East) vs Dwayne Panka (Team vd Berg-Hansen)
27 N-klasse – Elvis Latul (Gideon’s Gym) vs Ronny Mawete (King Petch)
28 N-klasse – Thomas Doeve (Team Lion) vs Stijn Hogewoning (KB Barneveld)
29 B-klasse – Rhydel Vogelenzang (Scorpio Gym) vs Michel Santing (MT Deventer)