Informatie over het evenement:

Evenement: Fidan Gym Presents Fidan’s Fighters
Datum: Zondag 23 februari
Plaats: Eindhoven
Locatie: Fidan Gym
Adres: Willaertplein 8A
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 12:00

Het programma is als volgt:

01 N-klasse – Milan Wouters (Fidan Gym) vs Ricardo Muller (Geeraets Gym)
02 N-klasse – Bart Moeyersons (Black Panthers) vs Richard Soeters (Team Elite)
03 N-klasse – Roberto Zaandam (Fidan Gym) vs Suleyman Dursun (Demirci Gym)
04 N-klasse – Zakaria Boutassaa (Team B.Nasser) vs Achraf Bekadouj (Quinn Gym)
05 N-klasse – Mustapha El Amrani (Black Panthers) vs Pim Kusters (CSA Helmond)
06 N-klasse – Anaas Aabakrimi (Fidan Gym) vs Abdelnour Alla (Demirci Gym)
07 N-klasse – Nabil Yousfi (Team Smits) vs Mark Jansen (Geeraets Gym)
08 N-klasse – Yaffar Yussefi (Fidan Gym) vs TBA
09 N-klasse – Chihab Enasseiri (Team B.Nasser) vs Sakwan Sindi (Thaiboxing 079)
10 N-klasse – Kent Nshimyumure (Fidan Gym) vs Ali Reza (Zahidi)
11 N-klasse – Patrick de Jong (T.Kooistee) vs Roberto Nefuani (Team Elite)
12 N-klasse – Kevin Zwennicker (Fidan Gym) vs Sander van Nugteren (House of Boxing)
13 N-klasse – Ozgur Karademir (Fidan Gym) vs Rene Burmanje (FC Den Bosch)
14 N-klasse – Sumer Jaber (Quinn Gym) vs Delowan Sindi (Thaiboxing 079)
15 N-klasse – Hakim (Geeraets Gym) vs Lamar Wilsterman (Born2Fight)
16 N-klasse – Oguz Aksu (Fidan Gym) vs Nordin Ahmidouch (Team Smits)
17 C-klasse – Bayram Aksu (Fidan Gym) vs TBA
18 C-klasse – Nando van Wanrooy (Hemmers Gym) vs Pinas Brown (Team Furious)
19 C-klasse – Morjian El Khattabie (Black Panthers) vs Achraf Lfarh (Demirci Gym)
20 B-klasse – Mohammad Kosar (Fidan Gym) vs Yassin Schier (FC Den Bosch)
21 C-klasse – Regilio Vorm (House of Boxing) vs Bram Palaster (Born2Fight)
22 N-klasse – Imad Hdar (Team Furious) vs Dimitri de Vos (Hemmers Gym)
23 C-klasse – Bart Aaldering (Born2Fight) vs Badr Lazaar (FC Den Bosch)
24 C-klasse – Sahin Aksu (Fidan Gym) vs John Brinkhorst (Demirci Gym)
25 C-klasse – Khy Thong Chi (CSA Helmond) vs Richard Roedoe (Team Furious)
26 C-klasse – Selcuk Kara (Fidan Gym) vs Wynand Pieters (House of Boxing)
27 C-klasse – Appie Souidi (Fidan Gym) vs Selcuk (Geeraets Gym)
28 C-klasse – Wail Majidi (Fidan Gym) vs Zakaria (FC Den Bosch)
29 C-klasse – Diego Derby (Team Furious) vs Sadeq Azizi (Quinn Gym)
30 C-klasse – Jop Brouwer (Fidan Gym) vs Amarao Drankoor (Saensuk Gym)
31 C-klasse – Esma Hashas (Team Smits) vs Kim de Man (Team Elite)
32 C-klasse – Michiel Kuijpers (Fidan Gym) vs Nick v/d Sluijs (House of Boxing)
33 C-klasse – Nordin van Roosmalen (FC Den Bosch) vs Mohamad el Hamiani (Team Sportlife)
34 B-klasse – Ismael Ghumbs (Fidan Gym) vs Mark Ouweland (Team Iron)

 

round1-Fidan-Gym-Presents-Fidans-Fighters