Informatie over het evenement:

Evenement: Fidan Gym Presents New Talents
Datum: Zaterdag 22 februari
Plaats: Eindhoven
Locatie: Fidan Gym
Adres: Willaertplein 8A
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 12:00

Het programma is als volgt:

01 J-klasse – Ensar Fidan (Fidan Gym) vs Atilkan Abdulkadi (Universal Gym)
02 J-klasse – Luciano Zaandam (Fidan Gym) vs TBA
03 J-klasse – Khymani Bertrand (Fidan Gym) vs TBA
04 J-klasse – Levi Donkers (Fidan Gym) vs Moray Hallaceli (Seansuk Gym)
05 J-klasse – Givanni Pennings (Fidan Gym) vs TBA
06 J-klasse – Jeylani Isiktas (Fidan Gym) vs Mihamet Cekic (Universal Gym)
07 J-klasse – Gyliano Doeze (Fidan Gym) vs TBA
08 J-klasse – Bram Tillemans (Fidan Gym) vs Harold van Ginkel (Saensuk Gym)
09 J-klasse – Efe Altucu (Fidan Gym) vs Ayoub Belgharbi (Hambaken Gym)
10 J-klasse – Berkan Baqci (Fidan Gym) vs ilias Etoufahi (Universal Gym)
11 J-klasse – Zed Otte (Fidan Gym) vs TBA
12 J-klasse – Yassin Kaddouri (Hambaken Gym) vs Jayden Hendrikse (House of Boxing)
13 J-klasse – Mert Kaya (Fidan Gym) vs Giovanni van Gullik (Fuyijama Gym)
14 J-klasse – Betul Bakin .D (Fidan Gym) vs Zora Kreijenbroek (Budokai Breda)
15 J-klasse – Deniz Demirkapu (Valon Gym) vs TBA
16 J-klasse – Jordy Dgough (SouwerSInstitute) vs Ayoup Aalioioine (Universal Gym)
17 J-klasse – Rachelle Zaandam (Fidan Gym) vs
18 J-klasse – Luciano van Ooij (House of Boxing) vs Ayman Chahbani (Hambaken Gym)
19 J-klasse – Mahir Kina (Fidan Gym) vs Noah Tahiri (Hemmers Gym)
20 J-klasse – Romy Coutinho (SouwerSInstitute) vs Melissa Kanters (Hemmers Gym)
21 J-klasse – Berkay Tosun (Fidan Gym) vs TBA
22 J-klasse – Berat Caylak (Team Elite) vs Edgar Pogosian (Hambaken Gym)
23 J-klasse – Nick Poppelaars (Budokai Breda) vs Quassim Ouali (Saensuk Gym)
24 J-klasse – Jeremy Stiphout (SouwerSInstitute) vs TBA
25 J-klasse – Majid Mahmoudi (Fidan Gym) vs Sammy Chatar (Universal Gym)
26 J-klasse – Walid Fagrach (Team Elite) vs TBA
27 J-klasse – Manal Belga (Fidan Gym) vs TBA
28 J-klasse – Mahmoud AbdoulGhani vs TBA
29 J-klasse – Elcke Wildhagen (Budokai Breda) vs Danae Degener (House of Boxing)
30 J-klasse – Michel Haaksman (Fidan Gym) vs Mustafa Yuksel (Team Elite)
31 J-klasse – Nino van Vught (Hemmers Gym) vs TBA
32 J-klasse – Berkay Topsan (Fidan Gym) vs TBA
33 J-klasse – Bedran Yilmaz (Team Elite) vs Roberto Silva (Saensuk Gym)
34 J-klasse – Berke Ekinci (Fidan Gym) vs Samir Kebli (Geeraets Gym)
35 J-klasse – Boyd van Arkel (SouwerSInstitute) vs TBA
36 J-klasse – Julia Bon (House of Boxing) vs Chiel Juan Pedro (Team Elite)
37 J-klasse – Ilias Bali (Fidan Gym) vs TBA

 

round1-Fidan-Gym-Presents-New-Talents