De uitslagen zijn als volgt:

01 J-klasse – Caner Atabay (Fidan Gym) vs Dave (Fidan Gym) (Onbeslist demo)
02 J-klasse – Arno van den Elsen (Fidan Gym) vs Sem (FC Den Bosch) (Onbeslist demo)
03 J-klasse – Givanni Pennings (Fidan Gym) vs Mihamet (Universal Gym) (Onbeslist demo)
04 J-klasse – Nico van der Vaart (House of Boxing) vs Mo (FC Den Bosch) (Onbeslist demo)
05 J-klasse – Atilkan (Universal Gym)Jeylani Isiktas (Fidan Gym) (Onbeslist demo)
06 J-klasse – Ensar Fidan (Fidan Gym) vs Sem (SouwerSInstitute) (Onbeslist demo)
07 J-klasse – Bedran Yilmaz (Team Elite) vs Roberto Silva (Saensuk Gym) (Onbeslist demo)
08 J-klasse – Gyliano Doeze (Fidan Gym) vs Quinn Gerlach (Quinn Gym) (Onbeslist demo)
09 J-klasse – Zed Otte (Fidan Gym) vs Luciano Zaandam (Fidan Gym) (Onbeslist demo)
10 J-klasse – Khymani Bertrand (Fidan Gym) vs Keano Souwer (SouwerSInstitute) (Onbeslist demo)
11 J-klasse – Berke Ekinci (Fidan Gym) vs Samir Kebli (Geeraets Gym) WOP
12 J-klasse – Efe Altucu (Fidan Gym) vs Ayoub Belgharbi (Hambaken Gym)
13 J-klasse – Berkan Baqci (Fidan Gym) vs Ilias Etoufahi (Universal Gym) Onbeslist
14 J-klasse – Levi Donkers (Fidan Gym) vs Moray Hallaceli (Saensuk Gym) WOP
15 J-klasse – Yassin Kaddouri (Hambaken) vs Jayden Hendrikse (House of Boxing) WDO
16 J-klasse – Jordy Dgough (SouwerSInstitute) vs Walid Fagrach (Team Elite) WOP
17 J-klasse – Luc van Ooij (House of Boxing) WOP vs Ayman Chahbani (Hambaken Gym)
18 J-klasse – Romy Coutinho (SouwerSInstitute) vs Annie Ras (Hemmers Gym) WDO
19 J-klasse – Berat Caylak (Team Elite) WOP vs Edgar Pogosian (Hambaken Gym)
20 J-klasse – Rachelle Zaandam (Fidan Gym) WDO vs Danae Degener (House of Boxing)
21 J-klasse – Bram Tillemans (Fidan Gym) vs Nasrollah Aoussar (Maach) WDO
22 J-klasse – Manal Belga (Fidan Gym) WDO vs Nina Sonders (Diamond Gym)
23 J-klasse – Michel Haaksman (Fidan Gym) vs Mourad el Braga (Maach) WDO
24 J-klasse – Berkay Topsan (Fidan Gym) vs Ayoub Ayouaoui (Maach) WOP
25 J-klasse – Mustafa Yuksel (Team Elite) vs Mo Hamham (Hemmers Gym) WOP
26 J-klasse – Aiman El Hatri (Hemmers Gym) vs Sammy Chatar (Universal Gym)
27 J-klasse – Mert Kaya (Fidan Gym) WOP vs Jasin Stangoni (Maach)

round1-Uitslagen-Fidan-Gym-Presents-New-Talents