Informatie over het evenement:

Evenement: North vs the Rest
Datum: Zondag 16 maart
Plaats: Leek
Locatie: Sportcentrum Leek
Adres: De Schelp 35
Aanvang: 14:00 uur – deuren open om 13:00

Het programma is als volgt:

Hoofdprogramma

A-klasse – Marino Schouten (M-Sports) vs Miles Simson (Vos Gym) – WFCA Nederlandse titel -79.20 kilogram
A-klasse – Vahap Ozdemir (Universal Gym) vs Önder Ural (K-1 Aerts Dojo)
A-klasse – Sander Duijvis (Vos Gym) vs Martin Scholsberg (Mike’s Gym)
MMA (pro) Galayev Islam (Manhoef F&F) vs Paulo Boer (Aihato) – WFCA Nederlandse titel MMA pro -80.00 kilogram
A-klasse – Andre Schmeling (MT Duisburg) vs Patrick Veenstra (Mejiro Gym Friesland)
A-klasse – Omar Salhi (Universal Gym) vs Marijn de Lange (Aihato)
A-klasse – Belal Moradi (Manhoef F&F) vs Alva Remor (Team Roden)
A-klasse – Dima Weimer (Xite Gym Hamburg) vs Armen Zakjan (Kai Muay)
B-klasse – Bilal Boudal (Top Fighters) vs Tom de Smet (Mejiro Gym Friesland)
B-klasse – Mark Trijsburg (FF Carbin) vs Erwin van der Belt (MT Hoogeveen)
B-klasse – Mateus Merenge (Universal Gym) vs Marouan Toutouh (Bora Gym)
B-klasse – Sascha Alexander (Thai Attack Gym) vs Bernardus van Maaren (Aihato)
B-klasse – Eldridghe Tholel (Manhoef F&F) vs Anderson (Balili Gym)
MMA (pro) – Quincy Makatita (Koi MMA) vs Guillermo Ronomdimedjo (Aihato)
B-klasse – Bilkan Goktas (Universal Gym) vs Romar Quandt (KB Groningen)
MMA (amateur) – Jermain van de Weert (FF Carbin) vs Jan Bakker (Aihato)
B-klasse – TBA vs Pascal Koster (FF Carbin)
N-klasse – Smail Sahbaz (K-1 Aerts Dojo) vs Niels Greiner (Baguala Gym)

Voorprogramma

B-klasse – Michael v.Ostheim (Bora Gym) vs Ferran Singa (Baguala Gym)
B-klasse – Dennis Ipema (Manhoef F&F) vs Rion Rijker (KB Groningen)
B-klasse – Nick Morsink (K-1 Aerts Dojo) vs Rob Kortrik (Garuda Gym)
B-klasse – Nasser Mokhtar (Gym Ardalan) vs Clarence Huitema (KB Groningen)
MMA (amateur) – Diego Wijnruit (Simson Gym) vs Danny Tolhuis (Renshu Fight)
C-klasse – Christian Kiezel (Gym Ardalan) vs Dennis Bruss (Garuda Gym)
C-klasse – Richard Kaauw (Budokai Zuidlaren) vs Marvin Weening (Aihato)
N-klasse – Byron Westra (Balili Gym) vs Stefan van der Werf (Baguala Gym)
N-klasse – Lasco Togola (Simson Gym) vs Nielsen Merkus (Team Simon vd Veen)
C-klasse – Marlon Bluhm (Xite Gym Hamburg) vs Leroy Oedairamsingh (Budokai Zuidlaren)
C-klasse – Marcelino Kemna (Nebbe Circic) vs Alae-Eddine Kahkouh (Vos Gym)
C-klasse – Kerim Hüdür (Xite Gym Hamburg) vs Patrick van de Waarsenburg (Moksha Gym)
N-klasse – TBA vs Saskia Steenbergen (Baguala Gym)
N-klasse – Younes Mansouri (Koi MMA) vs Sirano Zand (KB Groningen)
N-klasse – Murat Ata (Bora Gym) vs Koen van Agteren (Team Simon vd Veen)
N-klasse – Joel Matondo (Balili Gym) vs Danny Fisher (Choy Bo)
N-klasse – Siljon Struiken (Budokai Zuidlaren) vs Haize Posthumus (Team Simon van de Veen)

North_vs_the_rest_poster_A2.indd