Informatie over het evenement:

Evenement: ROUND 8
Datum: Zaterdag 22 maart
Plaats: Alphen aan den Rijn
Locatie: Rijnstreekhal
Adres: Dillenburg 1
Aanvang: 15:00 uur – deuren open om 14:30

Het programma is als volgt:

01 A-klasse – Zakaria Zouggari (‘t Oude Westen) vs TBA
02 A-klasse – Mustapha Hachioui (Sportscenter 010) vs Mike de Winter (Manhoef F&F)
03 A-klasse – Jan Julius Humme (Bodegraven Boxing Club) vs Redouan Laarkoubi (TB Den Haag)
04 B-klasse – TBA vs Tony Jas Sr (TB Den Haag)
05 B-klasse – Nourdinne Emaangoun (TB Alphen) vs Tarek Gallab (MT Delft)
06 B-klasse – Delain Richardson (MTC van Dams) vs Marinus Boer (‘t Oude Westen)
07 B-klasse – Mario de Vogel (Bodegraven Boxing Club) vs Volkan Aydin (Dragon Gym)
08 B-klasse – Ayoub Karbach (Sportscenter 010) vs Aslan Petronilla (Dragon Gym)
09 C-klasse – Rick Swinkels (Dragon Gym) vs Remo Quarto (TB Den Haag)
10 C-klasse – Luuk de Jong (Bodegraven Boxing Club) vs Kevin dos Santos (Sportscenter 010)
11 C-klasse – Thomas van Wetten (TB Alphen) vs Eddy Tevreden (TB Den Haag)
12 C-klasse – Yassine Fathi (Team Sahinbas) vs Marius Maciulevicius (TB Den Haag)
13 C-klasse – Michel Bregman (Team Bonte) vs Misha Eradus (Sportscenter 010)
14 C-klasse – Micheal van Rooyen (MTC van Dams) vs Mo Azouagha (Fightclub 070)
15 N-klasse – Tom├Ęk Piatkowski (Subin Gym) vs Mounir el Baraka (TB Den Haag)
16 N-klasse – Cyrano Gefferie (Team de Jager) vs Lucasz Sztejka (TB Den Haag)
17 N-klasse – Sayed Ahamed Shahsafi (TB Alphen) vs John Vermolen (Team Ypenburg)
18 N-klasse – Islam Galayev (Manhoeff Fight en Fitness) vs Willem Scheffer (Hit Team)
19 N-klasse – Jerrel van den Hengel (Hit Team) vs Adil El Maknouzi (Choukoud Gym)
20 N-klasse – Glody Muanda (Team Sahinbas) vs Mert Kosuren (Team Brutal)
21 N-klasse – Peter de Bruin (Bodegraven Boxing Club) vs Khaled Wais (Team Brutal)
22 N-klasse – Jimmy van Kuyeren (Team de Jager) vs Tycho Brakel (Manhoeff Fight en Fitness)
23 N-klasse – TBA vs Ibrahim Talhaoui (Choukoud Gym)
24 J-klasse – Jan Kaffa (Team Ypenburg) vs Faisal Haryouli (Fightclub 070)
25 J-klasse – Jesse Dreef (Team Sahinbas) vs Abdelsamad Sbaa (Fightclub 070)
26 J-klasse – Rens Goedhart (Team Mo Nieuwkoop) vs TBA
27 J-klasse – Ilias Emaangoun (TB Alphen) vs Aironas Orlauskas (Team Brutal)
28 J-klasse – Oualid Gerbi (TB Alphen) vs Joe Buitink (Team Bonte)
29 J-klasse – Jayda Da Cruz (TB Alphen) vs Kallista Florie (MTC van Dams)
30 J-klasse – Amine Alaoui Mrani (TB Alphen) vs Gokdeniz Duru (Pitbull Gym)
31 J-klasse – Mohamed Gurbuz (Choukoud Gym) vs Jan lobel (Team Ypenburg)
32 J-klasse – Jayley Da Cruz (TB Alphen) vs Bernie Ztjikerat (MTC van Dams)
33 J-klasse – Ivar Bok (TB Alphen) vs Zanyar Yildiz (Pitbull Gym)

round1-ROUND-8