Informatie over het evenement:

Evenement: Fight for Victory
Datum: Zaterdag 15 maart
Plaats: Egmond aan Zee
Locatie: Sporthal de Watertoren
Adres: Watertorenweg 36
Aanvang: 18:00 uur – deuren open om 17:00

Het programma is als volgt:

B-klasse – Gilberto van Es (Pancration) vs Daniel Ciric (Nebbe Ciric)
B-klasse – Mohammed Mezouari (El Otmani Gym/FC 030) vs (Gym Haarlem)
B-klasse – Luciano Babel (MAS) vs Eric Sousa (Silent Dragon BG)
B-klasse – Regilio vd Ent (M Sports) vs Lofogo Sarour (Brutal Gym)
B-klasse – Sven Twisk (Team Boat) vs TBA
B-klasse – Ilias Ennahachi (El Otmani Gym/FC 030) vs Yassir Imounachen )FFC)
B-klasse – Minh Tran (Team Iron) vs Djura de Vries (Aihato Gym)
C-klasse – Mick Thijn (Mejiro Gym) vs Boy Lokker (Oosterbaan Gym)
C-klasse – Jimmi van Oeveren (KB Komen) vs Nadir Azibou (FFC)
C-klasse – Robin Ciric (Nebbe Ciric) vs Sergio Eckhart (Team Messive)
C-klasse – Mike Smith (M Sports) vs Fouad Abdi (Meliani Gym)
C-klasse – Reda Elmernikh (Gym Alkmaar) vs Melvin Toirkens (Team Gunyar)
C-klasse – Arnoux Breek (Olympiawaard) vs Eugene da Costa (MTC van Dams)
C-klasse – Roos Borst (M Sports) vs Shanice Josefina (Mejiro Gym)
C-klasse – Nahim Afani (Pancration) vs Amine Boudhoum (FFC)
C-klasse – Samir Afani (Pancration) vs Nouafel Mourabi (Otmani Gym/FC 030)
N-klasse – Joep Godijn (M Sports) vs Ramon Zoutebier (Oosterbaan Gym)
N-klasse – Roël Mannaart (Mejiro Gym) vs Fabian Heil (Oosterbaan Gym)
N-klasse – Yousri Belgaroui (Pancration) vs Lorenzo Dollart (Team Furious)
N-klasse – Fabian Strijder (Bearpaw Gym) vs John Rapmund (Kamakura Katwijk)
N-klasse – Yursil Hasselbank (Pancration) vs Erik Kool (Team Boot)
N-klasse – Imad Hadar (Team Furious) vs Tommy Thuring (Sokudo Gym)
N-klasse – Caroline Clot (Team Glunder) vs Mandy Durinck (Soldier Gym)
N-klasse – Bas de Muijnck (Team Boat) vs Thomas Marko (Kops Gym)
N-klasse – Sushano Smiet (Team Snipers) vs Shailin Baidjoe (Team vd Berg-Hansen)
N-klasse – Damian Vermanen (M Sports) vs Illias Banniss (Team de Jager)
N-klasse – Ahmet Gumbul (M Sports) vs Recep Sari (Otmani Gym/FC 030)
N-klasse – Jordy Sinnige (Team Boat) vs Youssef Daodi (Oosterbaan Gym)
N-klasse – Edinho Tuwanakotta (M Sports) vs TBA
N-klasse – Alyssa Leek (Kyo Thai) vs Lavande Verhaart (Loeks Gym)
MMA – Robert Reurslag (Olympiawaard) vs Walid Ourgakhil (Bodyaction)

round1-Fight-for-Victory