Informatie over het evenement:

Evenement: Fight Explosion
Datum: Zaterdag 29 maart
Plaats: Oud-Beijerland
Locatie: Sportplaza
Adres: Hortensiastraat 5
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 16:00

Het programma is als volgt:

Avondprogramma:

A-klasse – Juan Bol (Kyoto-Gym) vs Houssyn Haddad (Lloyd van Dams)
A-klasse – Mo Tahati (Team Ommoord) vs Lotfi Serghini (Cool Gym)
A-klasse – Javier Barragan (Team Ommoord) vs Christos Tsirimokos (Dipenagra)
A-klasse – Navin Bihari (Team Ommoord) vs Kenny Wally (Sances Gym)
A-klasse – Bilal Kasrioui (Team Ommoord) vs David Doorn (B.G. Silent Dragon)
A-klasse – Nourdin Kasrioui (Team Ommoord) vs Quincy Jones (Iron Gym)
A-klasse – Wilson Tavares (Pasztjerik) vs Arno vd Lugt (Gym International)
B-klasse – Dennis Kabbendijk (Full Kick) vs Nafi Bilalovski (Bulls Gym)
B-klasse – Dimitri Zaffrioudis (Team Ommoord) vs Yahia Abderrahim (Pendakar)
B-klasse – Monta Laroussi (Team Ommoord) vs Karam El Hahaoui (Pasztjerik)
C-klasse – Corne Stouten (Kyoto-Gym) vs Yassin El Mayouri (MMF)
C-klasse – Mootje Kabiri (Sances Gym) vs Leroy Matias de Jesus (Team Soares)
C-klasse – Glenn van Steel (Team Ommoord) vs Sergio Condrington (Sances Gym)
C-klasse – Oguzhan Cabri (Kyoto-Gym) vs Mohammed Ali (Dragon Gym)
C-klasse – Rogerio Andrade (Team Ommoord) vs Ali Saral (B.G. Silent Dragon)
C-klasse – Nilson Neves (Team Ommoord) vs Andy Rivers (Pendakar)
C-klasse – Wail El Fassi (Team Ommoord) vs Oguzan Kan (FPA Amersfoort)
C-klasse – Nordin Hadjji (Hadjji) vs Oguzan Kan (FPA Amersfoort)
C-klasse – Anuar El Kadi (Dragon Gym) vs Tim Brouwer (Team Waddinxveen)
N-klasse – Juri van Tveer (Kyoto-Gym) vs Giovanny van Haren (Gym International)
N-klasse – Samet Turk (Kyoto-Gym) vs Sidney Wijntuin (B.G. Silent Dragon)
N-klasse – Stefan van Ommen (Kyoto-Gym) vs Furkan Ala (Gym International)
N-klasse – Mels Boogerd (Kyoto-Gym) vs Leon Thunissen (Eagle Gym)
N-klasse – Johan Bok (Team Ommoord) vs Luuk Kucharek (Full Kick)
N-klasse – Mitchel Baert (Team Ommoord) vs Jean Verduijn (Hitteam)
N-klasse – Michael Baert (Team Ommoord) vs Mathijs Noordhuis (Eagle Gym)
N-klasse – Roosje van Stevenick (Team Ommoord) vs Marte Daniels (Bulls Gym)
N-klasse – Jeffrey van Stevenick (Team Ommoord) vs Soufian Ahouch (Hitteam)
N-klasse – Larsky Walle (Kyoto-Gym) vs Kevin de Reus (Full Kick)
N-klasse – Thomas Theekens (Team Waddinxveen) vs Kevin de Reus (Full Kick)
N-klasse – Joey (Kyoto-Gym) vs Desmond Hooplot (Full Kick)
C-klasse – Adem Ozdemir (Pasztjerik) vs Scarface El Madoui (Monteiro)
N-klasse – Muchahit Askigil (Pendakar) vs Muchahit Kalkan (Pasztjerik)

Middagprogramma:

J-klasse – Fudail Ince (Team Verre Oosten) vs Yassir Hourri (Monteiro Gym)
J-klasse – Hailey G├Ąde (Kyoto-Gym) vs Zaien Janga (Soldier Gym)
J-klasse – Antonio Skopin (Team Ommoord) vs Yersly Suzanna (Monteiro)
J-klasse – Jaden Vorstenbosch (Team Ypenburg) vs Nabil Benouda (Gym Noord)
J-klasse – Lolavan der Padt (Kyoto-Gym) vs Omeira Mayem (Soldier Gym)
J-klasse – Jan Lobel (Team Ypenburg) vs Najim Fatah (Gym Noord)
J-klasse – Mike Hofland (Eagle Gym) vs Moustapha Hourri (Monteiro)
J-klasse – Dylayna Do Rosario (Team Ommoord) vs Yasmina Oulad Ali (Team Noba)
J-klasse – Sanae Rabti (Team Noba) vs Lorraine Smits (Team Verre Oosten)
J-klasse – Rowan Klok (Eagle Gym) vs Hannes Schmidt (FPA Amersfoort)
J-klasse – Luuk Verduin (Hadjji) vs Ahmed Mocro (Dragon Gym)
J-klasse – Bilal Boudassghount (Generation Gym) vs Bektas Ardil Yildiz (FPA Amersfoort)
J-klasse – Lotfi Ouchan (Soldier Gym) vs Fazil Benali (Team Soares)
J-klasse – Jan Kaffa (Team Ypenburg) vs Marciano Monteiro (Monteiro)
J-klasse – Gabriella Kramer (Eagle Gym) vs Kayley van den Berg (Team Glunder)
J-klasse – Lorenzo Kesaesing (Team Ypenburg) vs Soulaiman Abboun (Gym Noord)
J-klasse – Abdoella Hydary (Team Ommoord) vs Jawad Ridouane (B.G. Silent Dragon)
J-klasse – Mounir El Mahdani (Hadjji) vs Roy Meertens (Full Kick)
J-klasse – Joost Gouweloos (Pendakar) vs Yassin Boykobaan (The Bulldogs Antwerpen)
J-klasse – Julian Poppeliers (Kyoto-Gym) vs Elton Olivierra (Team Soares)
J-klasse – Djamaro (Team Ommoord) vs Deni Djabrailov (The Bulldogs Antwerpen)

poster Maart 2014.indd