De uitslagen zijn als volgt:

Middagprogramma

J-klasse – Jayley Da Cruz (TB Alphen) WDO vs Berna Zekirija (MTC van Dams)
J-klasse – Jesse Dreef (Team Sahinbas) vs Abdelsamad Sbaa (Fightclub 070) WOP
J-klasse – Jayda Da Cruz (TB Alphen) WOP vs Kallista Florie (MTC van Dams)
J-klasse – Amine Alaoui Mrani (TB Alphen) WOP vs Gokdeniz Duru (Pitbull Gym)
J-klasse – Oualid Bensahal (Team Sahinbas) vs Joachim Smit (Team Ypenburg) WOP
J-klasse – Ivar Bok (TB Alphen) WDO vs Zanyar Yildiz (Pitbull Gym)
J-klasse – Younes Zaroual (Sportscenter 010) vs Jan Lobel (Team Ypenburg) Onbeslist
J-klasse – Ilias Emaangoun (TB Alphen) WOP vs Aironas Orlauskas (Team Brutal)

Avondprogramma

N-klasse – Jari Stolk (MT Delft) WTKO vs Ibrahim Talhaoui (Choukoud Gym)
N-klasse – Glody Muanda (Team Sahinbas) WKO vs Mert Kosuren (Team Brutal)
N-klasse – Jerrel van den Hengel (Hit Team) WKO vs Adil El Maknouzi (Choukoud Gym)
N-klasse – Jimmy van Kuyeren (Team de Jager) vs Zakaria el Kadouri (TB Den Haag) WOP
N-klasse – Peter de Bruin (Bodegraven Boxing Club) vs Hicham Boudouan (Fightclub 070) WOP
N-klasse – Sayed Ahamed Shahsafi (TB Alphen) WOP vs Lucasz Sztejka (TB Den Haag)
C-klasse – Yassine Fathi (Team Sahinbas) vs Misha Eradus (Sportscenter 010) Onbeslist
N-klasse – Cyrano Gefferie (Team de Jager) WOP vs Othman Elhajjouti (TB Den Haag)
N-klasse – Tom├Ęk Piatkowski (Subin Gym) vs Mounir el Baraka (TB Den Haag) WOP
N-klasse – Achraf Houssini (TB Alphen) WOP vs Thomas van Vliet (Team el Boulahiati)
C-klasse – Michael Metz (Team Bonte) vs Marius Maciulevicius (TB Den Haag) WOP
C-klasse – Luuk de Jong (Bodegraven Boxing Club) WOP vs Kevin dos Santos (Sportscenter 010)
C-klasse – Rick Swinkels (Dragon Gym) vs Remo Quarto (TB Den Haag) WKO
C-klasse – Thomas van Wetten (TB Alphen) WOP vs Badr Ferdaous (Sportscenter 010)
B-klasse – Ayoub Karbach (Sportscenter 010) vs Aslan Petronilla (Dragon Gym) WDISQ
B-klasse – Mario de Vogel (Bodegraven Boxing Club) vs Ilias Boukyoua (Sportscenter 010) WMED
B-klasse – Abdoul Fofana (Silent Dragon Bien) WTKO vs Marinus Boer (‘t Oude Westen)
B-klasse – Nourdinne Emaangoun (TB Alphen) WOP vs Tarek Gallab (MT Delft)
A-klasse – Jan Julius Humme (Bodegraven Boxing Club) vs Redouan Laarkoubi (TB Den Haag) WTKO

round1-Uitslagen-ROUND-8