De uitslagen zijn als volgt:

Middagprogramma

J-klasse (demo) – Angelina Gerrits (Team Ommoord) vs Maxima Cornelissen (The Bulldogs Antwerpen) Onbeslist
J-klasse (demo) – Tony Gerrits (Team Ommoord) vs Guy van der Schoten (Team Ommoord) Onbeslist
J-klasse (demo) – Rafa Wijngart (Team Verre Oosten) vs Yersly Suzanna (Monteiro Gym) Onbeslist
J-klasse (demo) – Dalysha Isenia (Team Ommoord)Maybel van der Laar (Team Ommoord) Onbeslist
J-klasse (demo) – Fudail Ince (Team Verre Oosten) vs Yassir Hourri (Monteiro Gym) Onbeslist
J-klasse – Kelvin Charri (Team Ommoord) WOP vs Azad Celik (Dragon Gym)
J-klasse – Djamaro Monsanto (Team Ommoord) vs Deni Djabrailov (The Bulldogs Antwerpen) WRSC
J-klasse – Mounir El Mahdani (Hadjji) WOP vs Roy Meertens (Full Kick)
J-klasse – Yamani Hardenbol (Kyoto-Gym) vs Edmar Manuella (Dragon Gym) WOP
J-klasse – Antonio Skopin (Team Ommoord) WRSC vs Amin Hourri (Monteiro Gym)
J-klasse – Moustapha Hourri (Monteiro Gym) vs Jan Lobel (Team Ypenburg) WRSC
J-klasse – Hailey G├Ąde (Kyoto-Gym) vs Zaien Janga (Soldier Gym)
J-klasse – Dylayna Do Rosario (Team Ommoord) vs Yasmina Oulad Ali (Team Noba) WRSC
J-klasse – Lola van der Padt (Kyoto-Gym) WOP vs Zoe Janga (Soldier Gym)
J-klasse – Joachim Smit (Team Ypenburg) vs Nabil Benouda (Gym Noord) Onbeslist
J-klasse – Justin Codogan (Team Ommoord) WRSC vs Dychirro Mangoendino (De Brito Gym)
J-klasse – Mike Hofland (Eagle Gym) WDISQ vs Najim Fatah (Gym Noord)
J-klasse – Esmeralda Basoglu (Eagle Gym) vs Layla Elaissoui (De Brito Gym) Onbeslist
J-klasse – Lotfi Ouchan (Soldier Gym) vs Fazil Benali (Team Soares) WOP
J-klasse – Rowan Klok (Eagle Gym) WOP vs Hannes Schmidt (FPA Amersfoort)
J-klasse – Sanae Rabti (Team Noba) WOP vs Lorraine Smits (Team Verre Oosten)
J-klasse – Abdoella Hydary (Team Ommoord) WDISQ vs Jawad Ridouane (B.G. Silent Dragon)
J-klasse – Noah Faitah (Team Ommoord) vs Huseijn Ozdemir (Dragon Gym) WOP
J-klasse – Yassin Boykobaan (The Bulldogs Antwerpen) vs Elton Olivierra (Team Soares) WOP
J-klasse – Bilal Boudassghount (Generation Gym) WOP vs Cody Visser (FPA Amersfoort)
J-klasse – Marciano Monteiro (Monteiro Gym) WOP vs Lorenzo Kesarsing (Team Ypenburg)
J-klasse – Yassine el Aboutti (De Brito Gym) vs Ouassim Tansamani (De Brito Gym) WOP

Avondprogramma

N-klasse – Muchahit Askigil (Pendakar) WOP vs Muchahit Kalkan (Pasztjerik)
N-klasse – Stefan van Ommen (Kyoto-Gym) vs Furkan Ala (Gym International) Onbeslist
N-klasse – Roosje van Stevenick (Team Ommoord)Marte Daniels (Bulls Gym)
N-klasse – Johan Bok (Team Ommoord) vs Cihan Oldrer (Dragon Gym) WOP
N-klasse – Vladik Vachreef (Fujiyama) WOP vs Matthijs Noordhuis (Eagle Gym)
N-klasse – N-klasse – Juri van Tveer (Kyoto-Gym) vs Giovanni van Haren (Gym International) WOP
N-klasse – Jeffrey van Stevenick (Team Ommoord) WOP vs Luuk Hendriks (Fujiyama)
N-klasse – Joey Rensch (Kyoto-Gym) WOP vs Rico Vermeer (Budokai de Jager)
N-klasse – Larsky Walle (Kyoto-Gym) WOP vs Joey van Sliedrecht (Budokai de Jager)
N-klasse – Jeffrey Gobind (Team Ommoord) vs Omar Duikers (Team Kersout) WOP
C-klasse – Adem Ozdemir (Pasztjerik) vs Richie Siebring (FC Rijswijk) WOP
C-klasse – Rogerio Andrade (Team Ommoord) WOP vs Ali Saral (B.G. Silent Dragon)
N-klasse – Mels Boogerd (Kyoto-Gym) WOP vs Amed Karkili (Eagle Gym)
C-klasse – Glenn van Steel (Team Ommoord) vs Furkan Athaman (Pasztjerik) Onbeslist
N-klasse – Mitchel Baert (Team Ommoord) WOP vs Ismael Haider (Team Verre Oosten)
C-klasse – Mootje Kabiri (Sances Gym) WOP vs Leroy Matias de Jesus (Team Soares)
C-klasse – Nilson Neves (Team Ommoord) vs Mohammed Otmani (MT Vierra) WOP
C-klasse – Oguzhan Cabri (Kyoto-Gym) WOP vs Mohammed Ali (Dragon Gym)
B-klasse – Monta Laroussi (Team Ommoord) vs Karam El Hahaoui (Pasztjerik) WOP
B-klasse – Bono Hydary (Team Ommoord) WOP vs Rilly Kersout (Team Kersout)
B-klasse – Dennis Kabbedijk (Full Kick) WOP vs Nafi Bilalovski (Bulls Gym)
B-klasse – Dimitri Zaffrioudis (Team Ommoord) WKO vs Fabian Budike (Dragon Gym)
A-klasse – Navin Bihari (Team Ommoord) vs Paul Janssen (Team Kraus) WOP
A-klasse – Mo Tahati (Team Ommoord) vs Lotfi Serghini (Cool Gym) WOP
A-klasse – Vilson Tavares (Pasztjerik) vs Arno vd Lugt (Gym International) WTKO
A-klasse – Nordin Kasrioui (Team Ommoord) vs Quincy Jones (Iron Gym) WOP
A-klasse – Bilal Kasrioui (Team Ommoord) vs David Dorn (B.G. Silent Dragon) WOP

poster Maart 2014.indd