Informatie over het evenement:

Evenement: Battle in Breda 5
Datum: Zaterdag 17 mei
laats: Breda
Locatie: Hemmers Gym
Adres: Industriekade 14
Aanvang: 13:30 uur – deuren open om 12:30 uur

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Wallid ben Hammou (Hemmersgym) vs TBA
J-klasse – Aimane el Hatrti (Hemmersgym) vs Bryan Stal (Ringer Dordrecht)
J-klasse – Adje Hoekstra (Hemmersgym) vs Jordy Sebregts (Fidan Gym)
J-klasse – Govanni in t Groen (Fight4Victory) vs Mertcan Topscan (Fidan Gym)
J-klasse – Nino v Vugt (Hemmersgym) vs Quinny Sebregts (Bulls Holland)
J-klasse – Noah Tahiri (Hemmersgym) vs Justin Lemmens (Ringer Dordrecht)
J-klasse – Melissa Kanters (Hemmersgym) vs Precious Kersout (Team Holzken/Kersout)
J-klasse – Annie Ras (Hemmersgym) vs Jelenice Kersout (Team Holzken/Kersout)
J-klasse – Oat Rarangsit (Hemmersgym) vs TBA
J-klasse – Mo Ham Ham (Hemmersgym) vs Rinaldo Benjamin (Team Iron)
J-klasse – Bilal Hotait (Hemmersgym) vs Leon Derksen (Team Hoes Gym)
J-klasse – Anthony Walter (Fight4Victory) vs Efe Altucu (Fidan Gym)
J-klasse – Nick Poppelaars (Budokai Breda) vs Mert Caya (Fidan Gym)
J-klasse – Arthur Vincent (Team Holzken) vs TBA
J-klasse – Romano Bots (Team Holzken) vs Johnny Romijn (Ringer Dordrecht)
J-klasse – Quinten Waas (Fight4Victory) vs Michel Haaksman (Fidan Gym)
J-klasse – Anouar Sabour (Team Holzken) vs Walid Soultana (Mattiz Gym)
J-klasse – Dimitri de Vos (Hemmersgym) vs Elmer de Wind (Team Super Pro)
J-klasse – Bekir (Hemmersgym) vs Jeremy Varlack (Ringer Dordrecht)
J-klasse – Miklo (Bulls Gym Holland) vs Hansie Veraart (Colloseum)
J-klasse – Kamal (Team Black) vs Hassan Gaoui (Team White)
J-klasse – Andy (Team Iron) vs Berkay Topsan (Fidan Gym)

Hoofdprogramma

N-klasse – Yildrim (Back2Gym) vs Roberto Zaandam (Fidan Gym)
N-klasse – Sjoerd Bruininks (Fight4Victory) vs Bruno Chulo (Team Iron)
C-klasse – Mohammed Eroglu (Ringer Dordrecht) vs Hendrik Siersema (Fight4Victory)
C-klasse – Nassim Lemhadi (Hemmersgym) vs TBA
C-klasse – Jos Koenen (Hemmersgym) vs Job Brouwer (Fidan Gym)
N-klasse – Wil v Rijthoven (Team Black) vs Paolo d Oleo (Team White)
N-klasse – Danny vd Klundert (Fight4Victory) vs Nick Gruijters (Team Holzken)
C-klasse – Peter Patty (Back2Gym) vs Wahib Kodade (Team Hoes Gym)
C-klasse – Ahmed Abdallah (Mattiz Gym) vs Appie Souidi (Fidan Gym)
C-klasse – Nikki van Bezouw (Fight4Victory) vs TBA
C-klasse – Oussama Zarhouti (Hemmersgym) vs Bayram Aksu (Fidan Gym)
B-klasse – Issam Laazibi (Hemmersgym) vs TBA
B-klasse – Mo el Ghazall (Hemmersgym) vs Jacky Jansen (Bulls Holland)
B-klasse – Ferry Fereidoen (Team Iron) vs Kaan Capkin (Team Holzken/Kersout)
A-klasse – Tommy Dieckmann (Hemmersgym) vs TBA

round1-Battle-in-Breda-5-p