De uitslagen zijn als volgt:

Middagprogramma

N-klasse – Marisca vd Hogen (KB Steenwijk) vs Eva Spelthan (Team Alken) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Shailin Baidjou (Team vd Berg) WOP vs Joost de Blok (Team Luyken)
N-klasse – Janosh Theis (KB Steenwijk) vs Thomas Doeve (Team Lion) WDO
C-klasse – Ayup Sahin (Beast of the East) WTKO vs Domi Wagner (Team vd Berg)
N-klasse – Gaby Wallet (Rocky Fit) WOP vs Dick Vos (Maximaal Fit)
C-klasse – Michael Wagner (Team vd Berg) vs Guy Munster (Team Kai Muay) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Cemal Turkyilmaz (Beast of the East) vs Joshua Cohen (Team Luyken) WDISQ
B-klasse – Paul Jansen (Roosmalen Gym) WTKO vs Faith Aydin (Turkije)
N-klasse – Anna van Luttikhuizen (Beast of the East) WOP vs Asia Stettar (Muay Thai Nijkerk)
N-klasse – Karim Laouini (Rocky Fit) vs Lorin Smits (KB Arnhem) WOP
N-klasse – Yassine Ambari (REBO) WOP vs Mo el Kanchouf (Roy’s Gym)
B-klasse – Mustafa Kazmaz (Beast of the East) WOP vs Rhydel Vogelzang (Scorpio Gym)
N-klasse – Job Muijnen (Beast of the East) vs Randy Koetsier (Scorpio Gym) WOP
N-klasse – Oguz Kenger (Team Luyken) WTKO vs Rob de Groot (Osaka)
N-klasse – Suman Alka Jagesar (Beast of the East) vs Tiffanie Peters (Mattiz Gym) WOP
B-klasse – Maurico Cardozo (KB Zutphen) WKO vs Sandro Martis (Aihato Gym)
B-klasse – Hassan Kardes (Beast of the East) WOP vs Nordin Emangoun (TB Alphen)

Ochtendprogramma

J-klasse – Sinem Yildirim (Scorpio Gym) vs Zeliha Atakay (Team Lion) WOP
J-klasse – Jerry Leemans (Team Luyken) vs Leiyt el Khalfaouny (Mattiz Gym) WOP
J-klasse – Amira Chahbari (Beast of the East) vs Rafke Sastra (Team Alken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Fouad Chahbari (Beast of the East) WOP vs Nassim Argha (Team X-plosion)
J-klasse – Peter Verhaeg (Team Luyken) vs Ebbo Bos (Scorpio Gym) eindigt in een no-contest
J-klasse – Beza Sahin (Beast of the East) vs Caithlin Schouten (REBO) WOP
J-klasse – Rob Waaienberg (Thaikibo Gym) vs Janis Kasoyan (KB Zutphen) WOP
J-klasse – Tim van de Enk (Beast of the East) vs Bart Vermeer (Thaikibo Gym) WOP
J-klasse – Willem Verhaeg (Team Luyken) vs Vico de Groot (Scorpio Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Burak Barlas (Beast of the East) WOP vs Abdullah Jallik (Muay Thai Nijkerk)
J-klasse – Ilyas Kizilkaya (KB Kartal) vs Lionel Berendsen (Team RobertoBorn2Fight) WOP
J-klasse – Willem ter Horst (Beast of the East) vs Julian Slots (Scorpio Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Stein Ooink (Team Lion) vs Ayoub el Khoulati (Team Hoes) WOP
J-klasse – Amine Chahbari (Beast of the East) vs Erdam Ozturk (Team Hoes) WOP
J-klasse – Jordy Oorschot (Scorpio Gym) vs Roan Korver (Mattiz Gym) WOP
J-klasse – Tarik Yildiz (Beast of the East) vs Jamres Saia (KB Kartal) WOP
J-klasse – Niek Gemmink (Team Luyken) WOP vs Hannes Schnidt (Team FPA)
J-klasse – Gelat Abdolrahman (Team FPA) vs Pim vd.Verschoor (Gideons Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Samira Akarkach (Beast of the East) vs Bente de Jong (REBO) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Rachel Bernards (Beast of the East) vs Noel Jradi (K-1 Aerts Dojo) WOP
J-klasse – Paris Jansen (Beast of the East) vs Brit van Thil (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Roberto Rave Zora (Scorpio Gym) vs Mocin Doudouh (Muay Thai Nijkerk) eindigt in een onbeslist

round1-Vechtstival