Gian-Carlo Liesdek heeft zich aangesloten bij Team Fury. De 24-jarige Rotterdammer hoopt met behulp van Peter Fury, de oom van de welbespraakte en ongeslagen Brit Tyson Fury, de wereldtop te behalen.

“Gian-Carlo is een geweldige aanvulling op ons team”

Liesdek is inmiddels naar Engeland vertrokken waar hij zich zal voorbereiden voor zijn vijfde profpartij dat gepland staat voor 26 mei in het Topsportcentrum Rotterdam. Daar zal de ongeslagen bokser het opnemen tegen de Duitser Pierre Dippe, die evenals Liesdek vier partijen heeft gebokst.

Peter Fury is blij met de komst van de in Paramaribo geboren Rotterdammer. “Gian-Carlo is een geweldige aanvulling op ons team,” vertelde Fury een World Boxing News. “Liesdek heeft de juiste lengte en heeft in zijn carrière als amateur gewonnen van internationale topboksers. Zijn volgende gevecht staat gepland voor 26 mei in Nederland en ik ben nu al bezig hem daarvoor klaar te stomen.”