J-klasse – Amin El Assali (Choukoud) vs Joey Danner (Team Ypenburg)
J-klasse – Moh Touchassie (Choukoud) vs Jayton van de Pijl (Team Ypenburg)
J-klasse – Rumeysa Pamay (Pitbull Gym) vs Jaqeline van Dam (Team Ypenburg)
J-klasse – Cas van de Berg (Burgtsports) vs Lorenzo Kesarsing (Team Ypenburg)
J-klasse – Zobier Abdelaoui (FC 070) vs Jan Kaffa (Team Ypenburg)
N-klasse – Mariane van Berkel (Grasa) vs Deveny van Es (Team Rayo)
C-klasse  – achtmanstoernooi kwartfinale- Tim Smit (Team Rayo) vs Jerrel van Hengel (Hit & Health)
C-klasse  – achtmanstoernooi kwartfinale- Deu Merci (TB Den Haag) vs S. Careia Tavares (Team Soares)
C-klasse  – achtmanstoernooi kwartfinale- Arwien Ramlal (Fujiyama) vs Mohamed Ali (Dragon Gym)
C-klasse  – achtmanstoernooi -kwartfinale Yassine Fathi (Sahinbas) vs Hicham Boudouan (FC 070)
C-klasse  – achtmanstoernooi (reserve partij) – Delowan Sindy (Team Narain) vs Mohamed Demirel (Dragon Gym)
N-klasse – Nabil Elasri (Sahinbas) vs Wessel Bekking (Team Rayo)
N-klasse – Djewed Azami (Grasa) vs Frescu Schoonhoven (Team Narain)
N-klasse – TBA vs Sebastian Klopocinski (Pitbullgym)
N-klasse – S. Ahamed Shahsafi (Kassemgym) vs Maikel Barnas (Team Rayo)
N-klasse – Zakaria El Kadaoui (TB Den Haag) vs Jesley Vorstenbosch (Team Ypenburg)
N-klasse – Brahim Talhoaui (Choukoud) vs Vai van Ast (Team Ypenburg)
C-klasse – Tom Nagelkerk (Grasa) vs Mounir el Baraka (TB Den Haag)
C-klasse – Lofti Tattou (FC 010) vs M. Macuilevicius (TB Den Haag)
C-klasse – Azdin Allaoui (FC 070) vs Mimoun Douayri (Choukoud)
C-klasse – Joep van Krevelen (MT Delft) vs Hakim Bouchamir (Choukoud)
C-klasse – achtmanstoernooi halve finale 1
C-klasse – achtmanstoernooi halve finale 2
N-klasse – Ender Karaman (Grasa) vs Gordon de Jager (Team Ypenburg)
B-klasse – Vincent Bragonie (Grasa) vs Eladar Oliviera (Team Soares)
B-klasse – Fabian Budike (Dragon Gym) vs Mo Dadda (Mt Delft)
A-klasse – Appie Oussiali (FC 010) vs Redouan Laarkoubi (TB Den Haag)
A-klasse – John Grandville (Fujiyama) vs Mo el Bouhajatie (TB Den Haag)
A-klasse – Atik Taliban (Patszjerik) vs Amin Choukoud (TB Den Haag)
C-klasse – achtmanstoernooi finale
A-klasse – Oussama Didouh (Shark & Tiger) vs Martin isrie Hiffens (TB Den Haag)
A-klasse – Raymond Bonte (Patszjerik) vs Hicham Achahli (TB Den Haag)

Informatie over het evenement:

Evenement: Ypenburg Fightday 3
Datum: Zaterdag 14 juni
Plaats: Den Haag
Locatie: Sporthal Boswijk
Adres: Laan van Kans 11
Aanvang: 18:00 uur – deuren open om 17:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Cas van de Berg (Burgtsports) vs Lorenzo Kesarsing (Team Ypenburg)
J-klasse – Zobier Abdelaoui (FC 070) vs Jan Kaffa (Team Ypenburg)
C-klasse – kwart finale achtmanstoernooi – Tim Smit (Team Rayo) vs Jerrel van Hengel (Hit & Health)
C-klasse – kwart finale achtmanstoernooi – Deu Merci (TB Den Haag) vs Soufiane Battouy (Team Ypenburg)
C-klasse – kwart finale achtmanstoernooi – Arwien Ramlal (Fujiyama) vs Mohamed Ali (Dragongym)
C-klasse – kwart finale achtmanstoernooi – Yassine Fathi (Sahinbas) vs Hicham Boudouan (FC 070)
C-klasse – reserve achtmanstoernooi – S. Careia Tavares (Team Soares) vs Mohamed Demirel (Dragongym)
N-klasse – Nabil Elasri (Sahinbas) vs Wessel Bekking (Team Rayo)
N-klasse – Djewed Azami (Grasa) vs Anass El Morabit (Team Ypenburg)
N-klasse – TBA vs Lucasz (TB Den Haag)
N-klasse – Ahamed Shahsafi (TB Alphen) vs Maikel Barnas (Team Rayo)
N-klasse – Delowan Sindy (TB 079) vs Brahim Talhoaui (Choukoud)
N-klasse – TBA vs Jesley Vorstenbosch (Team Ypenburg)
N-klasse – Galid Dani (TB 079) vs Vai van Ast (Team Ypenburg)
N-klasse – Ayoub Souna (Grasa) vs Mounir el Baraka (TB Den Haag)
C-klasse – Lofti Tattou (FC 010) vs TBA
C-klasse – Azdin Allaoui (FC 070) vs Mimoun Douayri (Choukoud)
C-klasse – Joep v Krevelen (MT Delft) vs Hakim Bouchamir (Choukoud)
C-klasse – halve finale achtmanstoernooi
C-klasse – halve finale achtmanstoernooi
N-klasse – Ender Karaman (Grasa) vs Gordon de Jager (Team Ypenburg)
B-klasse – Fabian Budike (Dragongym) vs Mo Dadda (MT Delft)
B-klasse – Vincent Bragonie (Grasa) vs John Grandville (Fujiyama)
B-klasse – Eladar Oliviera (Team Soares) vs Tony Jas (TB Den Haag)
A-klasse – Appie Oussiali (FC 010) vs Redouan Laarkoubi (TB Den Haag)
A-klasse – Wilson Taverus (Pasztjerik) vs Mo el Bouhajatie (TB Den Haag)
A-klasse – Atik Taliban (Pasztjerik) vs Amin Choukoud (TB Den Haag)
C-klasse – finale achtmanstoernooi
A-klasse – Moshin Droui (Sportcentre 010) vs Martin Isrie Hiffens (TB Den Haag)
A-klasse – Raymond Bonte (Pasztjerik) vs Hicham Achahli (TB Den Haag)

round1-Ypenburg-Fightday-3