Informatie over het evenement:

Evenement: REBO 1
Datum: Zaterdag 14 juni
Plaats: Bodegrave
Locatie: de Sporthoeve
Adres: Vromade 1
Aanvang jeugdprogramma: 14:00 uur – aanvang hoofdprogramma 19:00 uur

Het programma is als volgt:

Middagprogramma

J-klasse – Caithlin Schouten (Rebo Gym) vs Nisrin Mourabet (MTK)
J-klasse – Gina van Kooten (Rebo Gym) vs Quincy Koetse (Top Team Utrecht)
J-klasse – Bente de Jong (Rebo Gym) vs Zoe Janga (Soldier Gym)
J-klasse – Presilla van Kooten (Rebo Gym) vs Joelle Lamie (FC Hollander)
J-klasse – Celeste Gielen (Rebo Gym) vs Patience Anchag (Mattiz Gym)
J-klasse – Yesper Schouten (Rebo Gym) vs Sven de Weerd (FC Gorinchem)
J-klasse – Beau van Dijk (Rebo Gym) vs Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk)
J-klasse – Mohamed Amin Quaalit (Rebo Gym) vs Haitam Isaidi (Kb Gouda)
J-klasse – Sidney van het Schip (Rebo Gym) vs Manal el Aissaoui (Top Team Utrecht)
J-klasse – Tunakan Temur (Gym International) vs Brent van Raay (K-1 Aerts Dojo)
J-klasse – Imad Benaissati (Kerroum Gym) vs Kubilay Altindag (Club Fit Vlaardingen)
J-klasse – Hicham Lamhamdi (Kerroum Gym) vs Fadil Athaiy (Shokothai)
J-klasse – Quinten van Luijn (Kerroum Gym) vs Samir Andiche (FC 070)
J-klasse – Ouassief Bounaanaa (Vos Gym Amsterdam) vs Mohamad El Kadri (FC 070)
J-klasse – Deon Bontjes (FC Hollander) vs Luciano Blokland (MTK)
J-klasse – Abdelatif Boulahrouz (FC Hollander) vs Jesse Tanamal (KB Kartal)
J-klasse – Nasr Bennazzouz (KB Gouda) vs Roy Velis (Kerroum Gym)
J-klasse – Nnamdi Nwajiaku (FC 070) vs Berat Unlu (MTK)
J-klasse – Kevin Koets (Gym International) vs Amine Seddoukki (Shokothai)
J-klasse – Esmeralda Basoglo (Eagle Gym) vs Amal Aoulad Baktit (Mattiz Gym)
J-klasse – Youssef Akachoud (FC 070) vs Samad Zaay (KB Gouda)
J-klasse – Jeffrey van Duin (Kamakura Katwijk) vs Zakaria Machouahi (Team lrvd)
J-klasse – Amin Azbair (Team Lrvd) vs Rowan Klok (Eagle Gym)
J-klasse – Mike Hofland (Eagle Gym) vs Hakan Boylas (Vos Gym Amsterdam)
J-klasse – Redouan Azouagha (FC 070) vs Abdrahman Bouhalhoul (Shokothai)
J-klasse – Mohamad Amin (Vos Gym Amsterdam) vs Abdelgani Egzeneia (FC 070)
J-klasse – Noufal Allati (FC 070) vs Shaffirio Bart (Vos Gym Amsterdam)
J-klasse – Mojeib Gosrawi (D Double A) vs Sabir Mounchoun (Team lrvd)
J-klasse – Mochine Bouazzu (Bengala Gym) vs Yassine Bouiss (Team lrvd)

Avondprogramma

N-klasse – Rolf Baelde (Rebo Gym) vs Nizar el Haik (Ram’s Thai)
N-klasse – Anas Ambari (Rebo Gym) vs Jorginho Girbaran (Top team Utrecht)
N-klasse – Steef Hendrikx (Rebo Gym) vs Anas Nasirri (KB Gouda)
N-klasse – Robin Tousain (Gym International) vs Victor Negojovic (Ram’s Thai)
N-klasse – Joost Angelier (Rebo Gym) vs Ibo Karaca (Eagle gym)
N-klasse – Nuur Houssain (Rebo Gym) vs Marouan Blegharbi (KB Gouda)
N-klasse – Stephen Tousain (Gym International) vs Imad Lahbib (Eagle gym)
C-klasse – toernooi halve finale 1
C-klasse – toernooi halve finale 2
C-klasse – Louis Jansen (Rebo Gym) vs Nabil Battah (Yard Gym)
C-klasse – Tagir Bokov (Oosterbaan Gym) vs Jafar Hafah (Gym International)
N-klasse – Eric Luijendijk (D Double A) vs Chakir El Haik (Ram’s Thai)
C-klasse – Hassan Likoglu (K-1 Aerts Dojo) vs Nordin El Amrani (Top team Utrecht)
C-klasse – Ramon van Duivenvoorde (Ram’s Thai) vs Adriaan Hietink (Voordorp)
N-klasse – Leon Thunissen (Eagle Gym) vs Yousuf Madi (KB Gouda)
N-klasse – Spike Maasland (Club Fit) vs Alber Slootjes (Kerroum gym)
N-klasse – Tamir Dweikat (Club Fit) vs TBA
C-klasse – Averon Gleijsteen (Oosterbaan Gym) vs Valeri Maliouga (FC Hollander)
C-klasse – Nisar Poeran (Thai Gym) vs Aimane Ben Amar (KB Kartal)
N-klasse – Abderahim Amirouch (Top Team Utrecht) vs Marwan el Ajjouri (Team Lrvd)
N-klasse – Furkan Ala (Gym International) vs Daan Rutten (Bengala gym)
C-klasse – toernooi finale
B-klasse – Samir Barkani (Club Fit) vs Fouad Tahiri (Oosterbaan Gym)
B-klasse – Winston Fernandes (Gym Paulo) vs Hamicha Mezouari (El Otmani Gym)
B-klasse – Nick Morsink (K-1 Aerts Dojo) vs Bilal Bougran (Top Fighters)
B-klasse – Samira Hamham (FC 070) vs TBA

Deelnemers C-klasse toernooi

Yassine Ambari (Rebo Gym)
Mohamed El Hajji (Top Team Utrecht)
Henke Oldejans (Eagle Gym)
Ferdous Souliman (FC Gorinchem)

round1-Kickboxgala-REBO-Part-1