De uitslagen zijn als volgt:

Hoofdprogramma

N-klasse – Jody Bremer (FFA) WOP vs Robin Teunissen (KB Arnhem)
N-klasse – Roberto Cercel (Bonjasky Academy) WOP vs Virech Chedoe (Team Luyken)
N-klasse – Martijn Scholten (Makoto Gym) vs Hamza Ozgor (Hejena Gym) WKO
N-klasse – Naoufal Akkhou (Bonjasky Academy) vs Sabir Cikar (KB Kangal) WOP
N-klasse – Pascal Ten Broeke (Kickboxing Dinxperlo) WTKO vs Ibrahim Yorulmaz (KB Arnhem)
N-klasse – Martien ten Heggeler (Gideon’s Gym) vs Guney Uctop (Roy’s Gym) WOP
N-klasse – Benny Janga (Team Luyken) WOP vs Cornelius Malenstein (Team Suboxer)
N-klasse – Raquel Michiels (Team BOTE) WOP vs Katherina Tamayo (Team Suboxer)
N-klasse – Kamrak Kao (Makoto Gym) vs Eyngell Trakzel (KB Kangal) WOP
N-klasse – Lorenzo Geurink (Roy’s Gym) WOP vs Naoufal Bouazati (Team BOTE)
N-klasse – Elvis Latul (Gideon’s Gym) vs Umer Zhaniev (Chechen Warriors) WOP
C-klasse – Andelko Zlatic (KB Kangal) WKO vs Nicky van Boxtel (Team Errol Parris)
C-klasse – Marouane el Hani (K-1 Aerts Dojo) WOP vs Attilan Gungor (Team Xplosion)
B-klasse – Rhydel Vogelenzang (Scorpio Gym) vs Mustafa Kazmaz (Team BOTE) WOP

Middagprogramma

J-klasse (demo) – Jayden Schreve (Team Knaap) vs Richovan Ramdutt (MT Utrecht) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Daiman Smits (Scorpio Gym) vs Willem Verhaegh (Team Luyken) WOP
J-klasse – Paris Jansen (Team BOTE) vs Hind Hazzar (Simson Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Ebbo Bos (Scorpio Gym) vs Peter Verhaegh (Team Luyken) WMED
J-klasse (demo) – Vico de Groot (Scorpio Gym) vs Willem ter Horst (Team BOTE) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Julian Slots (Scorpio Gym) WOP vs Berkay Kuru (Team Lion)
J-klasse – Johan Schreve (Team Knaap) WOP vs Bjorn Agterberg (MT Utrecht)
J-klasse – Patricia Finke (Scorpio Gym) vs Lucielle Verhoef (FFA) WDO
J-klasse – Chaleen Finke (Scorpio Gym) vs Alicia ter Horst (Team BOTE) WDO
J-klasse – Jordy van Ooorschot (Scorpio Gym) WDO vs Calvin Neehof (Team Knaap)
J-klasse – Stijn Ooink (Team Lion) vs Jesse Dogger (MT Utrecht) WOP
J-klasse – Jamary Vogelenzang (Scorpio Gym) vs Rayan Belhaj (Bonjasky Academy) WDISQ
J-klasse – Kerim Atakay (Team Lion) vs Niek Gemmink (Team Luyken) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Anass el Masahoudi (Simson Gym) vs Elias Bouazati (Bonjasky Academy) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Anique Hilgerink (Scorpio Gym) vs Zoë Zwolle (Team BOTE) WOP
J-klasse – Naomi Sapulette (Team Lion) vs Jessie Schreve (Team Knaap) WOP
J-klasse – Geesje de Gooijer (Garuda Gym) vs Yashemin Tam (Simson Gym) WOP
J-klasse – Sinen Yildrim (Scorpio Gym) vs Zeliha Atakay (Team Lion) WDO
J-klasse – Edgar  Sardarean (Garuda Gym) WDO vs Niels Kluytmans (Theo van den Oever)
J-klasse – Emiel Exel (Scorpio Gym) vs Pim van der Schoor (Gideon’s Gym) WOP
J-klasse – Onurhan Turhan (Team BOTE) WOP vs Aram Tonoyan (Team Suboxer)
J-klasse – Chanel van der Wal (Scorpio Gym) vs Felicia Knaap (Team Knaap) WRSC
J-klasse – Atilla Karakayali (Scorpio Gym) vs Damian Johansen (Bonjasky Academy) WOP
J-klasse – Hamza Hazzar (Simson Gym) WOP vs Burak Barlas (Team BOTE)
J-klasse – Xapharo Ruiz Santos (Scorpio Gym) vs Shivan Kevaldar (Bonjasky Academy) WOP