De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Jamal Schoon (Fightclub 070) vs Jayden Enting (Oosterbaan Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Sakowon Sindi (Team Narain) WOP vs Soufiane Ahouch (Hit Team)
N-klasse – Renz van Baalen (Fightclub 070) vs Kenneth Batiaens (Team Masseurs) WOP
N-klasse – Jimi Coenen (Team de Jager) WKO vs Tom Wesdorp (Team Narain)
N-klasse – Willem de Visser (Team Masseurs) vs Martinus Walter (Team Narain) WKO
N-klasse – Arthur Krol (Dragon Gym) vs Nick Kooman (Meijro Gym) WOP
N-klasse – Jamel le Vinyard (Boxing de Keizer) vs Mehdi Bekalli (Fightclub 070) WMED
N-klasse – Joop Berghout (Verre Oosten) vs Ashraff Houssini (TB-Alphen) WOP
N-klasse – Hamza Mahdaoui (Fightclub 070) WOP vs Patrick Lukaszewics (Pitbull Gym)
N-klasse – Diren Kormaz (Team Masseurs) vs Ahamed Shahsafi (Kassem Gym) WOP
J-klasse – Jayda da Cruz (Kassem Gym) WOP vs Damla Kalyoncu (Samir Gym)
J-klasse – Nabil Haryouli (Boxing Group) WOP vs Younesse Samailli (Oude Westen)
N-klasse – Appie Sanhaji (Fightclub 070) WOP vs Arthur Chojnowski (Pitbull Gym)
C-klasse – Reda Zaidi (Team Messive) WOP vs Mohammed Aaouai (Hejena Gym)
C-klasse – Orhan Coban (Dragon Gym) vs Ashwin Chan A Hung (Colosseum) eindigt in een onbeslist
B-klasse toernooi halve finale – Ali Sabab (Ram’s Thai Woerden) WOPG vs Richard van der Put (Keumgang)
B-klasse – Samira Hamham (Fightclub 070) WOP vs Leyla Brouwer (Mejiro Gym Friesland)
B-klasse – Manal Arrad (Sportschool Mas) WOP vs Bregje Pol (Hejena Gym)
B-klasse – Ismael el Otmani (Fightclub 070) vs Gordon Kalaykhan (FFC) WOP
B-klasse – Volkan Aydin (Dragon Gym) WOPG vs Pritesh Gokoel (Verre Oosten)
B-klasse – Hoessein el Allaoui (Vos Gym) WTKO vs Michal Vacek (Mejiro Gym)
B-klasse – Hatim Bouchiba (Petres Gym) vs Eldar Oliveira Garcia (Team Soares) WOP
B-klasse – Serkan Ozcaglayan (Dragon Gym) WKO vs Sonny Martina (Ram’s Thai Woerden)
B-klasse toernooi finale – Ali Sabab (Ram’s Thai Woerden) vs Dennis Ipema (MFF) WKO
A-klasse – Soraya Haurissa (Fighting Talents) WOP vs Debora Doubli (Oosterbaan Gym)
A-klasse – Reda Narain (FFC) vs Wilson Mendes (De Brito Gym) WTKO
A-klasse – Hasan Toy (Gym International) WTKO vs Marcel Verhaar (Fighting Talents)
A-klasse – Ibrahim el Boustati (Fightclub 070) WOP vs Boubaker El Bakour (Bodystyle Venlo)
A-klasse – Clyde van Dams (Team Perfect) vs Bob van Boxmeer (Siam Gym) WOP
A-klasse – Ismael Benali (Fightclub 070) WOP vs Jan Julius Humme (Bodegraven Boxing club)

* Tegenstander van Dennis Ipema niet op tijd aanwezig in de sporthal, Dennis door naar finale van het toernooi.