Informatie over het evenement:

Evenement: Zero 45 part IV
Datum: Zondag 15 juni
Plaats: Heerlen
Locatie: Hoyer’s Gym
Adres: Einderstraat 46B
Aanvang: 14:00 uur – deuren open om 13:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Lynn Kempers (Hoyer’s Gym) vs Talitha van Berlo (Siam Gym)
J-klasse – Wahid Azaouaghe (Bodystyle Venlo) vs Jur Geurts (Team Heatebun)
J-klasse – Sanne Houben (Hoyer’s Gym) vs Indara Kostric (Vivas Gym)
J-klasse – Jordan quadvlieg (Hirschkes Gym) vs Scott Appeltants (MAC)
J-klasse – Brain van Dellen (Hoyer’s Gym) vs Gouw de Branco (Siam Gym)
J-klasse – Mashal Triziwal (Hoyer’s Gym) vs Semi Kuzu (MT Genk)
J-klasse – Sam Mertens (Jego Gym) vs Aliya Yanga (Demirci)
J-klasse – Mitchel van Stiphout (Siam Gym) vs Simo Hawed Lawena (Vivas Gym)
J-klasse – Mirwais Triziwal (Hoyer’s Gym) vs Oscar Ridderbex (Demirci)
J-klasse – Sean Cornelissen (Bodystyle Venlo) vs Samir Mimouni (Vivas Gym)
N-klasse – Tristan Bernaards (Hoyer’s Gym) vs Rinaldo Eikenboom (Jego Gym)
N-klasse – Mustapha Walid (Brussel) vs Leroy Dinjens (Team Leroy/Lezzet)
N-klasse – Alex Schreien (CSMA) vs Marius Dzido (Errol Parris)
N-klasse – Abdullah Suak (Bodystyle Venlo) vs Marciano Descendre (Team Marciano)
N-klasse – Eva Spelthan(Team Alken) vs Patty Vissers (Haberland Stein)
N-klasse – Kevin Roos (CSMA) vs Gukan Demir (MT Genk)
N-klasse – Mohamed Oubinnasser (MT Genk) vs Donny van Mulken (Haberland Stein)
N-klasse – AJ Aristote (Hoyer’s Gym) vs Wesley Coenen (Vivas Gym)
N-klasse – Manuel Lutgens (Hoyer’s Gym) vs Edgar de Haan (Team Heatebun)
N-klasse – Randy Broeke (Hoyer’s Gym) vs Baris Karakaya (Team Karatas)
N-klasse – Nick Janssen (Team Heatebun) vs Tugay Altintas (MT Genk)
N-klasse – Maarten Bauwens (Black Panthers) vs Marco Hoorn (Best Fight Venlo)
N-klasse – Ismael Zaknini (Hoyer’s Gym) vs Malfi Reda (Brussel)
C-klasse – Ilya Hendrix (Haberland Stein) vs Jolana Coenen (Lumpini Gym )
C-klasse – Angilica Swakhoven (Demirci) vs Demi Wilhelmus (Kay Muay)
C-klasse – Bilal Loukili (Hoyer’s Gym) vs Jente van Hul (Black Panthers)
C-klasse – Asmir Hadjic (Hoyer’s Gym) vs Abou Souhaib (Brussel)
C-klasse – Mo Loukili (Hoyer’s Gym) vs Andy Boessen (Vos Sport)
C-klasse – Bo Delbressine (Haberland Stein) vs Batahun Kalyon (Team Karatas)
B-klasse – Rinus Douma (Hoyer’s Gym) vs Patrick (Team Janos)

round1-Zero-45-part-IV