De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Joey Danner (Team Ypenburg) vs Amin El Assali (Choukoud Gym) WOP
J-klasse – Jayton van den Pijl (Team Ypenburg) WRSC vs Moh Touchassie (Choukoud Gym)
J-klasse – Jaqueline van Dam (Team Ypenburg) WRSC vs Rumeysa Pamay (Pitbull Gym)
J-klasse – Lorenzo Kesarsing (Team Ypenburg) WRSC vs Delano Misinkovski (Team de Keizer)
J-klasse – Jan Kaffa (Team Ypenburg) vs Zobier Abdelaoui (FC 070) WOP
N-klasse – Deveny van Es (Team Rayo) WOP vs Mariane van Berkel (Da Graca)
C-klasse – toernooi kwartfinale – Jherrel van Hengel (Hit & Health) vs Tim Smit (Team Rayo) WOP
C-klasse – toernooi kwartfinale – Sheedy Correia Tavares (Team Soares) WOP vs Dieu Merci Mawete (TB Den Haag)
C-klasse – toernooi kwartfinale – Mohamed Ali (Dragon Gym) vs Arwien Ramlal (Fujiyama Gym) WOP
C-klasse – toernooi kwartfinale – Hicham Boudouan (FC 070) WOP vs Yassine Fathi (Team Sahinbas)
C-klasse – toernooi reserve – Marius Macuilevicius (TB Den Haag) vs Delowan Sindy (Team Narain) WOP
N-klasse – Ahamed Shahsafi (Kassem Gym) WOP vs Nabil Elasri (Team Sahinbas)
N-klasse – Frescu Schoonhoven (Team Narain) vs Djewed Azami (Da Graca) WOP
N-klasse – Otman el Hayouti (TB Den Haag) vs Martin Georgiev (Team Rayo) WOP
N-klasse – Wessel Bekking (Team Rayo) vs Ozzy Brusse (TB Den Haag) WOP
N-klasse – Jesley van Vorstenbosch (Team Ypenburg) vs Zakaria El Kadaoui (TB Den Haag) WOPG
N-klasse – Vai van Ast (Team Ypenburg) WOP vs Ibrahim Talhoaui (Choukoud Gym)
C-klasse – Mimoun Douayri (Choukoud Gym) WOPG vs Azdin Allaoui (FC 070)
C-klasse – Hakim Bouchamir (Choukoud Gym) vs Joep van Krevelen (MT Delft) WOP
C-klasse – Mounir el Baraka (TB Den Haag) WOP vs Tom Nagelkerk (Da Graca)
C-klasse – toernooi halve finale – Tim Smit (Team Rayo) vs Sheedy Correia Tavares (Team Soares) WKO
C-klasse – toernooi halve finale – Arwien Ramlal (Fujiyama Gym) vs Hicham Boudouan (FC 070) WOP
N-klasse – Gordon de Jager (Team Ypenburg) vs Kevin Sarfo Mensah (TB Den Haag) WMED
A-klasse – Redouan Laarkoubi ((TB Den Haag) WRSC vs Appie Oussiali (FC 010)
A-klasse – Mo el Bouhajatie (TB Den Haag) WOP vs John Grandville (Fujiyama Gym)
C-klasse – toernooi finale – Sheedy Correia Tavares (Team Soares) vs Hicham Boudouan (FC 070) WKO
A-klasse – Hicham Achali (TB Den Haag) WOP vs Raymond Bonte (Patzjerik)

round1-Ypenburg-Fightday-3