De uitslagen zijn als volgt:

Middagprogramma

J-klasse – Bente de Jong (Rebo Gym) vs Naoufal Ambari (Rebo Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Yesper Schouten (Rebo Gym) WOP vs Sven de Weerd (FC Gorinchem)
J-klasse – Hicham Lamhamdi (Kerroum Gym) vs Fadil Altaiy (Shokothai) WOP
J-klasse – Nasr Bennazzouz (KB Gouda) vs Roy Velis (Kerroum Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Presilla van Kooten (Rebo Gym) vs Joelle L,amie (Fc Hollander) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Esmeralda Basoglo (Eagle Gym) WOP vs Amal Aoulad Baktit (Mattiz Gym)
J-klasse – Mochine Bouazzu (Bengala Gym) vs Yassine Bouiss (Team Lrvd) WOP
J-klasse – Gina van Kooten (Rebo Gym) vs Quincy Koetse (Top Team Utrecht) WDO
J-klasse – Sidney van het Schip (Rebo Gym) vs Manal el Aissaoui (Top Team Utrecht) WRSC
J-klasse – Mohammed Boudouan (FC 070) vs Berat Unlu (MTK) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jeffrey vs Duin (Kamakura Katwijk) vsZakaria Machouahi (Team Lrvd) WDO
J-klasse – Celeste Gielen (Rebo Gym) vs Patience Anchag (Mattiz Gym) WDO
J-klasse – Beau van Dijk (Rebo Gym) WOP vs Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk)
J-klasse – Youssef Akachoud (FC 070) vs Samad Zaay (KB Gouda) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Amin Azbair (Team Lrvd) vs Rowan Klok (Eagle Gym) WOP
J-klasse – Mohamed Amin Oualit (Rebo Gym) WOP vs Haitam Isaidi (KB Gouda)
J-klasse – Marouane Arouhaddo (Kerroum Gym) vs Mohamad El Kadri (FC 070) WOP
J-klasse – Redouan Azouagha (FC 070) WOP vs Abdrahman Bouhalhoul (Shokothai)
J-klasse – Tunakan Temur (Gym International) WOP vs Brent van Raay (K-1 Aerts Dojo)
J-klasse – Mojeib Gosrawi (D Double A) WOP vs Sabir Mounchoun (Team Lrvd)
J-klasse – Caithlin Schouten (Rebo Gym) vs Nisrin Mourabet (MTK) WDO

Avondprogramma

N-klasse – Eric Luijendijk (D Double A) WOP vs Chakir El Haik (Ram’s Thai)
N-klasse – Abderahim Amirouch (Top Team Utrecht) vs Marwan el Ajjouri (Team Lrvd) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Anas Ambari (Rebo Gym) WOP vs Michel Olensky (Top Team Utrecht)
C-klasse – Ramon van Duivenvoorde (Ram’s Thai) WOP vs Adriaan Hietink (Voordorp)
N-klasse – Steef Hendrikx (Rebo Gym) vs Anas Nasirri (KB Gouda) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Stephen Tousain (Gym International) vs Imad Lahbib (Eagle Gym) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Nisar Poeran (Thai Gym) WOP vs Aimane Ben Amar (Kb Kartal) WOP
C-klasse – toernooi halve finale 1 – Mohamed El Hajji (Top Team Utrecht) WOP vs Ferdous Souliman (FC Gorinchem)
C-klasse – toernooi halve finale 2 – Yassine Ambari (Rebo Gym) WOP vs Henke Oldejans (Eagle Gym)
N-klasse – Tamir Dweikat (Club Fit) vs Ruwan Jeeva (FC Gorinchem) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Rolf Baelde (Rebo Gym) WDO vs Nizar el Haik (Ram’s Thai)
N-klasse – Robin Tousain (Gym International) WOP vs Victor Negojovic (Ram’s Thai)
N-klasse – Nuur Houssain (Rebo Gym) vs Marouan Blegharbi (KB Gouda) WTKO
C-klasse – Hassan Likoglu (K-1 Aerts Dojo) WOP vs Nordin El Amrani (Top Team Utrecht)
C-klasse – Louis Jansen (Rebo Gym) vs Valeri Maliouga (FC Hollander) WDO
N-klasse – Leon Thunissen (Eagle Gym) WMED vs Yousuf Madi (KB Gouda)
N-klasse – Joost Angelier (Rebo Gym) vs Ibo Karaca (Eagle Gym)Ā eindigt in een onbeslist
N-klasse – Furkan Ala (Gym International) WOP vs Daan Rutten (Bengala Gym)
C-klasse – toernooi finale – Yassine Ambari (Rebo Gym) vs Mohamed El Hajji (Top Team Utrecht) WOP
B-klasse – Nick Morsink (K-1 Aerts Dojo) vs Bilal Boudal (Top Fighters) WOP
B-klasse – Winston Fernandes (Gym Paulo) WOP vs Samir Barkani (Club Fit)

round1-Kickboxgala-REBO-Part-1