Informatie over het evenement:

Evenement: Go Hard or Go Home 7
Datum: Zondag 5 oktober
Plaats: Tilburg
Locatie: Team Smits
Adres: Kunnekestraat 27
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 11:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Ahmed Hasman (Team Smits) vs. Jahan Mahiany (Team X-plosion)
J-klasse – Ramon Prins (Team Smits) vs. Walid Choua (Team X-plosion)
J-klasse – Jayren Bolenius (Team Smits) vs. TBA
J-klasse – Alper Taskale (Team Smits) vs. Janis Kasoyan (KB Zutphen)
J-klasse – Mike Ferwerda (Team Smits) vs. Helias Haydary (Highkick Gym Duitsland)
J-klasse – Xandro Gorter (Team Smits) vs. Marlon Klaassen (0162 kickboxing)
J-klasse – Taha Akdeniz (Team Smits) vs. Nassim Aargha (Team X-plosion)
J-klasse – Jackie Prins (Team Smits) vs. Britt Prins (mtc van dams)
C-klasse – Sjoerd Gloudemans (Team Smits) vs. Hamza Affelay (Team Makaveli)
C-klasse – Soufiane Damnati (Team Smits) vs. TBA
N-klasse – Harrie van Wanrooij (Team Smits) vs. Angelo Hooi (Full Kick)
N-klasse – kevin v wanrooij (Team Smits) vs. Kadir Cekic (Multisport Vlaardingen)
N-klasse – kevin klasen (Team Smits) vs. Marek Mielnik(Plux bv)
N-klasse – fabio brent (Team Smits) vs. Donegi Abena (mtc van dams)
N-klasse – issam el bachir (Team Smits) vs. Frescu Schoonhoven (Team Narain)
N-klasse – Joey van Eick (Team Smits) vs. TBA
C-klasse – Esma Hasshass (Team Smits) vs. TBA
MMA – Ahmet Akca (Team Smits) vs. TBA
MMA – Adil Yousfi (Team Smits) vs. Adam Chbouki (Team Makaveli)
MMA – Peter Gyselman (Team Smits) vs. Reda Malfi (Team Makaveli)
MMA – Buddy van Nooije (Team Smits) vs. Tim Diederen (Rings of Glory Brunssem)
MMA – Emran Halayev (Team Smits) vs. Vartan Mekojan (Team Schouteren)
N-klasse – Mikel Mekoyan (Team Smits) vs. Jabir (Karkach Gym)
C-klasse – Mevlut Buyukcelik (Team Elite) vs. Melvin Toirkens (Team Gunyar)
J-klasse – Walid Fagrach (Team Elite) vs. Dogan Dinc (Highkick Gym Duitsland)
N-klasse – Yassin el mrabet (Team Elite) vs. Marciano Descendre (Team Marciano)
N-klasse – Cem Ekinci (Team Elite) vs. Anis (Karkach Gym)
C-klasse – Anas Asarti (Team Makaveli) vs. Ritchie Siebring (FCR Rijswijk)
N-klasse – Mohamed El Mimouni (Multisport Vlaardingen) vs. Gaza (Team Narain)
MMA – Narek Hartatunjan (Team Smits) vs. Marlon Kuster (Highkick Gym Duitsland)
N-klasse – Nick Poppelaars (budokai breda) vs. Dima Rybin (Highkick Gym Duitsland)
N-klasse – Maaike Scherpenborg (Diablo Gym) vs. Priscilla Poppelaars (Budokai Breda)

round1-Go-Hard-or-Go-Home-7