Informatie over het evenement:

Evenement: MTBG Rumble Event 15
Datum: Zaterdag 18 oktober
Plaats: Goch
Locatie: MTBG Goch
Adres: Benzstrasse 2
Aanvang: 16:00 uur – deuren open om 15:00 uur

Het programma is als volgt:

J-klasse – Yamaica van der Klei (Hit Team Den Haag) vs. TBA
J-klasse – TBA vs. Yasmine Tam (Simson Gym)

N-klasse – Brando Rustenburg (Simson Gym) vs. Maxime Verstegen (Team Gennep)
N-klasse – Jessy de Freitas (Simson Gym) vs. Yasin Wardani (Mattiz Gym)
N-klasse – Mauk von Baumhauer (Tai Gym) vs. Michael Ugera (Kickbox Münster)
N-klasse – Hicham (Team Beekwilder) vs. Mohamed (Clyde van Dams)
N-klasse – Marwin Gietmann (MTBG-Goch) vs. Dogeni Abena (Clyde van Dams)
N-klasse – Jerry Gijsberts (CSA Helmond) vs. Mehdi (Simson Gym)
N-klasse – Sefa (Team Beekwilder) vs. Halim (Clyde van Dams)
N-klasse – Ismael (Team Beekwilder) vs. Stephen van Amersfoort (Tai Gym)
N-klasse – Alex Menke (MTBG-Goch) vs. Pim Kusters (CSA Helmond)

C-klasse – Botan Güden (MTBG-Goch) vs. Soefian Ahoug (Hit Team Den Haag)
C-klasse – TBA vs. Tugba Bayrak (Clyde van Dams)
C-klasse – Salah Busoir (MTBG-Goch) vs. Aziz Abdul (Simson Gym)
C-klasse – Dzevad Kosuta (Quinn Gym) vs. Jordy Beekwilder (Team Beekwilder)
C-klasse – Badr (Team Beekwilder) vs. Shorzihno Abena (Clyde van Dams)
C-klasse – Rostam Nazari (Quinn Gym) vs. Jherrel van den Hengel (Hit Team Den Haag)
C-klasse – Mitchel (Team Beekwilder) vs. LAsco Togola (Simson Gym)

B-klasse – Rudsel Zinhagel (Simson Gym) vs. Roshan Nazari (Quinn Gym)
B-klasse – Samed Stocky (Mattiz Gym) vs. Ky Thong Chi (CSA Helmond)
B-klasse – Calo Ivanov (MTBG-Goch) vs. Romano Duin (Simson Gym)
B-klasse – Ridwan Güden (MTBG-Goch) vs. Mohamed (Team Beekwilder)

MMA (amateur) – Roy Remeijsen (CSA Helmond) vs. Ashab Ugurgiv (Rednose Gym)
MMA (amateur) – Willem Scheffer (Hit Team Den Haag) vs. Dennis Vonk (CSA Helmond)
MMA (amateur) – Ismael Sanabayev (Rednose Gym) vs. Jimmy Kiddie (Bully’s Gym / Jiu Jitsu Factory)

Grappling – Pioter Aleksanderek (MTBG-Goch) vs. Edem Koudaya (Rednose Gym)
Grappling – TBA vs. Yael Tersluijsen (Team Tersluijsen)

MMA (pro) – Duane van Helvoirt (CSA Helmond) vs. TBA
MMA (pro) – Jaime Serradilla (CSA Helmond) vs. Ulrich Agbessi (Team Souyouf)
MMA (pro) – Christophe van Dijk (CSA Helmond) vs. Michel Uffelen (Muay Thai Apeldoorn)

A-klasse – Nicky Lopez (KB Brummen) vs. Zaid Zairov (Team Luyken)
A-klasse – Ilyas Niya (CSA Helmond) vs. Souffian Kaddouri (Team Beekwilder)

round1-MTBG-Rumble-Event-15-update-matchmaking