Informatie over het evenement:

Evenement: Team Holzken presenteert Holzken vs. Adamu
Datum: Zondag 12 oktober
Plaats: Helmond
Locatie: Team Holzken
Adres: Icarusstraat 35
Aanvang: 17:00 uur – deuren open om 18:00 uur

Het programma is als volgt:

Boksen – Nieky Holzken (Team Holzken) vs. Charles Adamu (Ghana Boxing Club)
C-klasse – Anas Aaras (Fighting Talents) vs. Roy Kinnegin (Pasztjerik)
C-klasse – Dimitri de Vos (Hemmers Gym) vs. Furkan Ataman (Pasztjerik)
C-klasse – Angel van Susteren (Team Holzken) vs. Fadoua El Boujda (Pasztjerik)
N-klasse – Isssam Bachir (Team Smits) vs. Sushano Smiet (Team Snipers)
N-klasse – Niels van Berlo (Team Holzken) vs. Jason Esajas (Pancration)
C-klasse – Joey Otten (Hemmers Gym) vs. Volkan Sanatci (Fighting Geldrop)
N-klasse – Jeremy Lourensen (Team Holzken) vs. Akram Dahmani (Mohammed)
C-klsse – Sjoert Gloudemans (Team Smits) vs. Brayen Ommel (Team Snipers)
N-klasse – Arhtur Vincent (Team Holzken) vs. Mehdi Habchi (Team Kersout)
C-klasse – Joey Otten (Hemmers Gym) vs. Richard van de Akker (Siam Gym)
N-klasse – Levi Mikkers (Team Holzken) vs. Hugo Flaneur (Team Furious)
C-klasse – Sjoert Gloudemans (Team Smits) vs. Brayen Ommel (Team Snipers)
C-klasse – Nick Gruijters (Team Holzken) vs. Mucahit Kalkan (Pasztjerik)
N-klasse – Kevin Schötz (Diamond Impact) vs. Aimane Ben Amar (KB Kartal)
C-klasse – Zakaria (Team Holzken) vs. Roy Kinnegin (Pasztjerik)
C-klasse – Ziggy Hendriks (Bodystyle Venlo) vs. Sergio Oehlers (Inter Trio)
C-klasse – Sadeq Azizi (Team Holzken) vs. Giliano Pinas (Team Furious)
B-klasse – Brian van deBrand (Team Holzken) vs. Kaan Capkin (Team Kersout)
C-klasse – Nassim Lemhadi (Hemmers Gym) vs. Bunyamin Bulca (Fighting Geldrop)
C-klasse – Angar Nasr (Team Holzken) vs. Kenan Dursun (Muay Thai Gym)
C-klasse – Waldemar Rhein (Diamond Impact) vs. Jair Silva (Pasztjerik)
A-klasse – Jaimy Duijmelinck (Team Holzken) vs. Martin Benton (Dipanegra Gym)
B-klasse – Mark Bourti (Siam Gym) vs. Vincent Bragonje (Team Da Graca)
B-klasse – Robbie Baats (Siam Gym) vs. Winston Fernandes (Wesley Verhaeg)
A-klasse – Rilly Kersout (Team Kersout) vs. Ali Zoubai (Bodystyle Venlo)

round1- Team-Holzken-presenteert-Holzken-vs-Adamu