Informatie over het evenement:

Evenement: Fidan’s Fighters
Datum: Zaterdag 18 oktober
Plaats: Eindhoven
Locatie: Fidan Gym
Adres: Willaertplein 8A
Aanvang: 13:00 uur – deuren open om 12:00 uur

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Ensar Fidan (Fidan Gym) vs. Luciano Deul (Silent Dragon)
J-klasse – Kaylie Rol (Ubeda Gym) vs. Rochella James (Fight4victory)
J-klasse – Celena Zaandam (Fidan Gym) vs. Indi van Gastle (Fight4victory)
J-klasse – Eray Karagoz (Fidan Gym) vs. Hazim Assou (Mousid Gym)
J-klasse – Bilal Souidi (Fidan Gym) vs. Collin Sip (Ubeda Gym)
J-klasse – Jordi Seebregt (Fidan Gym) vs. Berkan Demir (MT Dortmund)
J-klasse – Walid ben Hamou (Hemmers Gym) vs. Daniel (Silent Dragon)
J-klasse – Bilal Lazaar (Mousid Gym) vs. Dogukan Dunman (Hemmers Gym)
J-klasse – Jayden Hendrikse (House of Boxing) vs. Anthony Walter (Fight4victory)
J-klasse – Max Leemijer (Fidan Gym) vs. Luciano Heeren (Hemmers Gym)
J-klasse – Berkay Topsan (Fidan Gym) vs. Qunten Waas (Fight4victory)
J-klasse – Zaki Farhouni (Hemmers Gym) vs. Jerome Veneman (Sports Art)
J-klasse – Levi Donkers (Fidan Gym) vs. Gino van de Broek (Ubeda Gym)
J-klasse – Luc van Ooijen (House of Boxing) vs. Andy Fortier (Ubeda Gym)
J-klasse – Remco Brugman (Fidan Gym) vs. Gradus Werrens (Hemmers Gym)
J-klasse – Mahir Kina (Fidan Gym) vs. Emre Cekic (Universal Gym)
J-klasse – Adje Hoekstra (Hemmers Gym) vs. Ismet Cekic (Universal Gym)

Hoofdprogramma

N-klasse – Davy Plieger (Sports Art) vs. TBA
N-klasse – Shiiky Abdulgadir (Fidan Gym) vs. Younes Sultan (MT Dortmund)
N-klasse – Adam Abdessalami (Fidan Gym) vs. Dylan Massier (Top Team Beverwijk)
N-klasse – Baris Guntekin (Fidan Gym) vs. Milad Hamed (Universal Gym)
N-klasse – Oguz Akzu (Fidan Gym) vs. Tonnie van Belzen (Top Team Beverwijk)
N-klasse – Marius (Fidan Gym) vs. Cavula Nilton (Universal Gym)
N-klasse – Roberto Zaandam (Fidan Gym) vs. Aadel Mellek (Universal Gym)
C-klasse – Michel Kuypers (Fidan Gym) vs. Caner Top (Top Team Beverwijk)
C-klasse – Wail Majidi (Fidan Gym) vs. Jos van Belzen (Top Team Beverwijk)
C-klasse – Mazlum Cengiz (Fidan Gym) vs. Virgil Nooitmeer (Silent Dragon)
C-klasse – Akin Kocak (Fidan Gym) vs. Joey Otten (Hemmers Gym)
C-klasse – Seda Bozkurt (Mousid Gym) vs. Jamy Panday (Sports Art)
C-klasse – Selcuk Karademir (Fidan Gym) vs. Nando van Wanrooy (Hemmers Gym)
C-klasse – Bart Vranken (Fidan Gym) vs. Redouan Assaï (Universal Gym)
C-klasse – Ozgur Karademir (Fidan Gym) vs. Dimtiri de Vos (Hemmers Gym)
C-klasse – Bayram Aksu (Fidan Gym) vs. Romano Bakboord (Silent Dragon)
B-klasse – Develi Artusi (Fidan Gym) vs. Luciano Zimmerman (Hemmers Gym)

round1-Fidans-Fighters