Informatie over het evenement:

Evenement: Rumble of the North Part V
Datum: Zaterdag 8 november
Plaats: Uithuizen
Locatie: Sporthal de Mencke
Adres: Sportlaan 4
Aanvang: 15:00 uur – deuren open om 14:00 uur

Het programma is als volgt:

A-klasse – Reamon Welboren (Mejiro Gym) vs. Jegish Yegioan (Simson Gym)
A-klasse – Marvin van Leeuwen(Oosterbaan Gym) vs. Zakaria Sebbar (Fighting Talents) – Nederlands titelgevecht -69.00 kilogram
A-klasse – Farid Gamei (Kops Gym) vs. Rilly Kersout (Team Kersout)
A-klasse – Iwan Thorne (Samurai) vs. Kostas Fanourakis (Faustrecht Gym Duitsland)
B-klasse – Rion Rijker (KB Groningen) vs. Kris Barras (Fightworx Gym Engeland)
C-klasse – Sarah Abraham (MTA-team edi-Israel) vs. Heidi Groenia (Aihato Gym)
C-klasse – Wim Engberts (Proud Gym) vs. Georgo Kalaisis (Faustrecht Gym Duitsland)
C-klasse – Dasha Kuzina (Team Hans Vos) vs. Sharon Mannaart (Mejiro Gym)
C-klasse – Gerjan Nijman (Al Gio Gym) vs. Sharif Rusdy (Kops Gym)
C-klasse – Raymon van Olffen (Team Fearless) vs. Tagir Bokov (Oosterbaan Gym)
N-klasse – Fabian Tillmans (Mejiro Friesland) vs. Kevin Meinders (Proud Gym)
N-klasse – Berry Haan (Team Hans Vos) vs. Arjan Nijman (Kops Gym)
N-klasse – Joey Owusu (Team Kersout) vs. Jasper Weis (Team Schilt)
Boksen – Jacco Reehorst (Team Hans Vos) vs. Rene Kuperus (Team Fearless)
N-klasse – Amir Taliehdust (Team van de Giessen) vs. Pafel Brustinov (Kops Gym)
N-klasse – Willem Boersma (Team Hans Vos) vs. Wim Heidema (Team CLG)
N-klasse – Erik Jan Steenbergen (Proud Gym) vs Arie van Oostland (KB Harkstede)
C-klasse – Michael Keplinger (Team Hans Vos) vs. Gertwin ten Hove (Al Gio Gym)
N-klasse – Heidi Fijn (Al Gio Gym) vs. Lotte van Dijk (KB Groningen)
J-klasse – Georgina van de Linden (Oosterbaan Gym) vs. Yashemine Tam (Simson Gym)
J-klasse – Demi Hobers (Marc Hobers) vs. Chantelle Tippett (Chaos Gym Engeland)
J-klasse – Lesley van de Blij (Team Brinkman) vs. Assia el Gaoui (Team Lamri)
J-klasse – Brian Dokter (Mejiro Drenthe) vs. Daan Weis (Team Schilt)
J-klasse – Precious Kersout (Team Kersout) vs. Estelle Kailola (Baguala Gym)
J-klasse – Gelanio Venema (KB Groningen) vs. Rick Folkers (Team Lamri)
J-klasse – Roelof Wolters (KB Harkstede) vs. Ogüzhan Türk (Faustrecht Gym)
J-klasse – Max IJpema (Team Hans Vos) vs. Robbie Schut (Baguala)
J-klasse – Jasmijn Tempel (KB Groningen) vs. Chayenne Kriekjes (MT Hoogeveen)
J-klasse – Oscar Medema (Team Hans Vos) vs. Burak Akar (Brutal Gym)

round1-Rumble-of-the-North-Part-V